Love Island 6. start

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci Love Island. Wyspa Miłości 6 - kiedy emisja? Kiedy poznamy uczestników?

Love Island 7. Kiedy startuje kolejny sezon Wyspy Miłości?

2023-02-22 12:19

Piękne kobiety w samych strojach kąpielowych i nagie torsy atrakcyjnych mężczyzn. Love Island już po raz siódmy przeniesie nas do luksusowej willi w gorącej Hiszpanii. Kiedy wystartuje 7. sezon randkowego show Polsatu? Znamy już datę oraz godzinę emisji.

Love Island. Wyspa Miłości kiedy 7. sezon?

Po 6. sezonie Love Island oficjalnie w związku pozostała tylko jedna para - Wiktoria i Sebastian, którzy w programie zajęli drugie miejsce. Po opuszczeniu willi powstała również jedna nowa para, która wciąż tworzy relację - Natalia i Patryk, którzy Wyspę Miłości opuszczali będąc w zupełnie innych związkach. Kto wystąpi w 7. edycji i czy uda się stworzyć nowe, trwałe pary? Tego na razie nie wiadomo. Jednak wiemy kiedy spodziewać się emisji nowych odcinków - program zadebiutuje w telewizyjnej Czwórce już 27 lutego. Do tej pory show emitowane było na głównej antenie telewizji Polsat po godzinie 22:00. Siódmy sezon będzie można oglądać, jak zawsze, od poniedziałku do piątku i w niedziele, ale o nowej, wcześniejszej porze - o godz. 21:00.

CZYTAJ TAKŻE: Love Never Lies Polska: które pary są razem? Kto przetrwał w związku po programie?

Wesele Marzeń z VOX FM | Konrad i Pawelec o weselach

Odcinki Love Island. Wyspa Miłości emitowane są w czasie rzeczywistym. Jak zapowiadają producenci, tej wiosny przeniesiemy się Andaluzji, a uczestnicy zamieszkają w nowej, luksusowej willi. Siódma edycja będzie emitowana w Czwórce i zapowiadana jest jako wyjątkowo emocjonująca i pełna niespodzianek.Pojawić się mają niespodziewane zmiany par i jak zwykle osoby bez partnera będą zmuszone do opuszczenia programu. Dodatkowo widzowie mają wpływ na losy uczestników głosując w specjalnej aplikacji programu.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 6. pierwsze zaręczyny w historii programu! Kto kogo poprosi o rękę? Czy ona powie tak?

Sonda
Oglądasz Love Island. Wyspa Miłości?