Love Island 8: decyzja Lori podzieliła widzów. Jeszcze tego pożałuje?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8: decyzja Lori podzieliła widzów. Jeszcze tego pożałuje?

Programy randkowe

Love Island 8: decyzja Lori podzieliła widzów. Jeszcze tego pożałuje?

2023-09-30 18:23

Lori i Bartek byli ulubioną parą widzów (wygrali nawet głosowanie), ale ich relacja nie przetrwała. Podczas Casa Amor uczestniczka doszła do wniosku, że “nie tego oczekuje od związku”. Widzowie nie przyjęli tego najlepiej…

Casa Amor zbiera żniwo. Test na lojalność wykazał już, które pary nie były wcale tak silne, jak mogło nam się wydawać. I choć są tacy, którzy twierdzą, że skoro Lori nie była pewna swojego związku z Bartkiem, to podjęła właściwą decyzję by nie brnąć w to dalej, lwia część internautów jest zdania, że popełniła ogromny błąd i jeszcze tego pożałuje.

Lori lepiej niż Bartek nie trafisz 🙈 a później będzie płacz, że facet ją źle traktuje i powie, że docenia Bartka – czytamy w jednym z komentarzy.

CZYTAJ TAKŻE: Twórcy Hotelu Paradise w poważnych tarapatach? Widzowie wzięli sprawy w swoje ręce

Love Island 8 – Lori i Bartek rozstali się. Widzowie krytykują produkcję

W sieci pojawiła się oczywiście masa słów wsparcia dla porzuconego Bartka. Widzowie piszą, że uczestnik jest zdecydowanie zbyt porządny i poukładany do tego typu programu.

- Bartek za spokojny do tego programu. Wspaniały facet, napewno znajdzie kogoś kto go pokocha takim jaki jest.

- Według mnie Bartek ma zbyt dużo wartości w sobie, by być na wyspie miłości... to nie jest program dla niego, taka prawda.

Przy okazji oberwało się twórcom “Love Island”. Okazało się bowiem, że Casa Amor zadecyduje, kto zostaje w programie, a kto będzie musiał go opuścić. Konkluzja widzów jest taka, że ci, którzy wykazali się lojalnością zostaną za to ukarani, zaś ci nielojalni będą dalej kontynuować przygodę, co niejako kłóci się z naczelną ideą programu – tu uczestnicy mieli szukać tytułowej miłości, nie przelotnej przygody i zabawy.

- Co to za chore zasady żeby w casa amor decydowali czy ktoś zostanie, czy odpadnie. Czyli jak ktoś jest wierny to odpadnie, a ten co szuka sobie łatwych atrakcji zostanie. To się kłóci z ideą programu szukania miłości i budowania związku

- Nie rozumiem dlaczego rozdzielono pary i teraz i wywalacie z programu tych, którzy lojalnie czekali na druga połówkę??? Jakiś żart chyba !! To jest program o miłości ? Czy romansach i niezobowiązującej zabawie Chyba formuła programu uległa zmianie. Nie kupuje tego.

- Żałosne, chcą wyrzucić kogoś bo był wierny partnerce z którą zbudował relacje XD.

… grzmią odbiorcy.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska