telewizja

Love Island 9: Arek namiesza w programie! Nowy uczestnik zaskoczy islanderów

2024-03-08 18:55

Gdy w Hotelu Paradise 8 raczej dzieje się niewiele, w Love Island 9 akcja wyraźnie się rozkręca. Choć za nami dopiero kilka odcinków, to już nie zabrakło pocałunków i szczerych rozmów. Teraz to wszystko może jednak rozpaść się, jak domek z kart za sprawą Arka. Ten może mocno namieszać w programie Love Island 9.

Love Island 9: Arek wkracza do gry

"Spodziewaj się niespodziewanego" - to hasło, które idealnie oddaje program Love Island 9. A przekonamy się o tym już w najbliższym odcinku tego reality show. Przed nami bowiem mocne zaskoczenie. Gdy uczestnikom już wydawało się, że dobrali sobie idealne drugie połówki i wszystko powoli szło do przodu, teraz to, co misternie układali może wywrócić się do góry nogami. Czeka nas bowiem przeparowanie. Jednak to nie jedyny zaskakujący element w Love Island 9. Podczas przeparowania do uczestników dołączy bowiem niespodziewany gość - Arek. A ten może mocno namieszać na wyspie miłości. Fani programu doskonale wiedzą co oznaczają takie zwroty akcji. Nikt nie może być pewien niczego. Pytaniem teraz pozostaje tylko to - jak mocno Arek namiesza w Love Island 9? Widzowie mają już swoje zdanie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Arek pomiesza w parach

Wiadomość o tym, że to Arek zacznie przeparowanie w Love Island 9 wprawi wyspiątka w osłupienie. Kim okaże się tajemniczy Arek i jak mocno namiesza w Love Island 9? To na razie pozostaje słodką tajemnicą wyspy miłości i dowiemy się o tym niebawem. Jednak już sama zapowiedź pojawienia się Arka w programie wywołała u widzów duże emocje. Ci obawiają się, że chłopak może nieźle wywrócić to, co udało się do tej pory stworzyć.

Najgorsze jest to, że taka osoba wejdzie i może rozdzielić naprawdę fajną parę i później odpadnie ktoś kto był w tej mocnej parze :/

Jeśli mocna jest para i świadoma to nic jej nie rozwali .To dopiero pierwsze dni ,trudno mówić o wielkiej więzi jeszcze ...Po to są pokusy, żeby się sprawdzić i wytrwać w tym co mocne

moze rozwalic, bo single wracaja do domu :)

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

A najnowszy odcinek do obejrzenia w TV4 już dziś o 22:00. Kolejne możecie z kolei oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele.