Love Island 9: Adrian i Dan opuszczą wyspę?! Kara za Emi coraz bliżej

i

Autor: materiały prasowe

Love Island

Love Island 9 - Dan odniósł się do zarzutów o kryminalną przeszłość. Jaka jest prawda?

2024-04-28 22:48

Dan z Love Island 9 od samego początku budził ogromne emocje zarówno na wyspie miłości, jak i u fanów randkowego show. Szybko w sieci pojawiły się doniesienia jakoby Dan ukrywał swoją kryminalną przeszłość. Już po zakończeniu programu mężczyzna skomentował krążące w sieci oskarżenia. Co powiedział?

Dan, a właściwie Daniel Kowalski, to 30-letni przedsiębiorca z Bristolu, który wyjechał do Anglii jedenaście lat temu. Nie miał nic ze sobą i nie znał języka, a dorobił się dobrze prosperującej działalności. Wszystko z pasji do samochodów, których naprawianie oraz handel zamienił w stałe zajęcia zawodowe. Mężczyzna od razu jak pojawił się w Love Island wzbudził ogromne zainteresowanie i był jedną z barwniejszych postaci tego sezonu show.

Kuba Galica wygrał Love Island, ale związek z Josie to już przeszłość. Jego nowa ukochana to prawdziwa piękność

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Dan tłumaczy się z kryminalnej przeszłości

W sieci szybko pojawiły się doniesienia, że Dan miał kryminalną przeszłość i miał być kiedyś karany za pobicie swojej byłej dziewczyny! To wywołało ogromne kontrowersje, a fani Love Island apelowali do produkcji o komentarz w sprawie, a nawet usunięcie Dana z programu. Po jakimś czasie produkcja ustosunkowała się do sprawy twierdząc, że "opieranie się wyłącznie na jednostkowych, niepopartych dowodami opiniach internetowych osób trzecich, często z fikcyjnych kont z mediów społecznościowych, niepopartych stosownymi wyrokami sądów powszechnych, byłoby ze strony producenta działaniem nieprofesjonalnym". 

Teraz, już po zakończeniu programu, Dan postanowił sam wyjaśnić sprawę i powiedzieć, jak było naprawdę. W rozmowie z Party.pl Dan przyznał, że został kiedyś oskarżony, ale sprawa została umorzona.

Kiedyś moja była mnie po prostu oskarżyła, bez żadnych podstaw. Do niczego nie doszło. Wszystko zostało tam umorzone, żadnych problemów z tego tytułu nie miałem i produkcja to wiedziała. Ja wszelkie potwierdzenia o niekaralności dostarczyłem, więc oni mieli tego świadomość.

Co sądzicie o takich wyjaśnieniach?

Listen to "Odc. 4 – Cebula" on Spreaker.