Love Island

Love Island 9 - Nicole i Mateusz oszukali wszystkich! Jakie konsekwencje poniosą?

2024-04-06 15:00

Nad Wyspą miłości zebrały się czarne chmury. Oszukani Islanderzy, złamany regulamin i poniesione konsekwencje będą w kolejnym odcinku niczym wielkie tornado. Czy Nicole i Mateusz mają szansę na odbudowanie zaufania Isladnerów? Zawiedli wszystkich i skrywają tajemnicę. Ale prawda zawsze się obroni.

Emocje w Love Island 9 sięgają zenitu! Już w niedzielę, 7 kwietnia, w Kręgu ognia zapanują porządki. Karolina Gilon odwiedzi Wyspiątka i zarządzi przeparowanie. Tym razem będą wybierać panie. Ale wśród Islanderów są dwie osoby, które złamały regulamin i wobec wszystkich zachowali się nie fair. Mowa o Nicole i Mateuszu. Czy uda się parze wyjaśnić całą sytuację? Czy odbudują zaufanie kolegów? Konsekwencje ich działania będą bardzo poważne - zapowiada produkcja programu.

Afera w Love Island 9! Mateusz i Nicole wylecą z programu? Co łączyło ich wcześniej?

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Co zrobili Nicole i Mateusz z Love Island 9?

Od sobotniego odcinka randkowego show wszyscy zadają jedno pytanie - o co chodzi? Co tak naprawdę nawywijali Nicole z Mateuszem i jaki sekret skrywała para. O tym, że ci dwoje się znają wiadomo od początku i za to nikomu nie grożą żadne konsekwencje. Wiele razy zdarzało się, że uczestnicy programu się znali, ale to nie jest złamanie zasad Love Island. W sieci pojawiają się komentarze, że Nicole i Mateusz spotykali się przed udziałem w programie i zaplanowali wspólne przyjście do show. Czy tak było naprawdę i co z tym wszystkim wspólnego ma Dan, który w Kręgu ognia postanowi ujawnić prawdę? Za złamanie regulaminu uczestnikom grozi wyrzucenie z programu, jednak o tym ostatcznie zdecydują pewnie pozostali Islanderzy. Czy dadzą Nicole i Mateuszowi drugą szansę?

Tego dowiemy się już w niedzielę 7 kwietnia w TV4. Nowy odcinek zobaczymy o godz. 22:00.