Love Island

Love Island 9 - Patrycja i Robert ujawnili prawdę o swojej relacji!

2024-04-18 23:45

Love Island 9 dobiegło końca. W finale drugie miejsce zajęła najświeższa para - Patrycja i Robert. Po zakończeniu show widzowie zastanawiali się, czy relacja Pati i Roberta przetrwała. W końcu poznaliśmy prawdę.

Patrycja i Robert to para, która zaczęła swoją relację na Wyspie miłości jako ostatnia. Jednak ich uczucie tak spodobało się widzom, że para zajęła w wielkim finale Love Island drugie miejsce. Podczas trwania programu widzowie zarzucali Robertowi nieszczerość i to, że nie powiedział Patrycji o swoim udziale w innym randkowym show. Już po zakończeniu programu fani zastanawiali się, jak potoczyły się dalsze losy Patrycji i Roberta. W końcu poznaliśmy prawdę.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - czy Patrycja i Robert są razem?

Patrycja kilka dni po zakończeniu Love Island 9 zorganizowała live na Instagramie, do którego zaprosiła Roberta. Wspólnie odpowiedzieli na pytania fanów o swoją relację. Okazuje się, że Robert i Patrycja nie są razem, ale wcale nie zakończyli swojej relacji. Budują ją nadal i chcą się poznawać. Chociaż na razie oboje wrócili do swoich domów to już za niespełna tydzień spotkają się, ponieważ do Polski przylatuje Robert by spotkać się z Patrycją. Oboje odnieśli się również do sytuacji związanej z udziałem Roberta w innym show. Patrycja przyznała, że wiedziała o wszystkim od początku. Wygląda więc na to, że znajomość Pati i Roberta zmierza w jak najlepszym kierunku.

Kto wygrał Love Island 9?

Love Island 9 zakończyło się w niedzielę 14 kwietnia. W finale programu znaleźli się Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał. Głosami widzów program wygrali Zuza z Jarkiem.