Love Island 9: to ta para wygra program? Widzowie nie mają wątpliwości

i

Autor: materiały prasowe

Love Island

Love Island 9 - Robert brał już udział w innym randkowym show! Nie jest tym za kogo się podaje?

2024-04-12 22:12

Robert pojawił się na Wyspie miłości stosunkowo niedawno. Dołączył do programu dopiero po casa nova. Na początku trudno było mu odnaleźć się w willi. Jednak, kiedy Patrycja wybrała go do swojej pary, Robert rozwinął skrzydła. Okazuje się jednak, że to nie pierwszy randkowy program, w którym mężczyzna szuka swojego szczęścia.

Finał Love Island 9 coraz bliżej. Jedną z par, która ma szansę na wygranie programu jest Patrycja i Robert. Islander dołączył do programu dopiero po casa nova. Szybko zdobył sympatię widzów. Chłopak robił wrażenie skromnego i niezwykle sympatycznego. Na wyspie szybko w oko wpadła mu Patrycja, jednak dziewczyna próbowała zbudować relację z Kubą. Cała sytuacja przybiła Roberta, który rozważał nawet opuszczenie programu.

Kim jest Robert w Love Island 9?

W oczekiwaniu na wielki finał, widzowie chętnie komentują perypetie uczestników. Ostatnio wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że Robert nie jest chyba do końca tym, za kogo się podaje.

Love Island 9: Jarek i Zuza opuszczą wyspę miłości?! Fani są zrozpaczeni

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Robert już szukał miłości w innym randkowym show!

Czujni widzowie zauważyli, że pochodzący z Wiednia chłopak jakiś czas temu brał udział w zagranicznym show "Match in Paradise". Fani Love Island szybko prześledzili jego udział w programie i według niektórych Robert pokazał się tam z zupełnie innej strony. Widzowie zarzucają chłopakowi, że na Wyspie miłości nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy.

- Robert sympatyczny, ale chyba zawodowo bierze udział w takich programach, bo dopiero co wrócił z Match in Paradise.

- A czemu Patrycja nie wie, że Robert był miesiąc temu w innym programie o miłości? Może trzeba jej to powiedzieć? Halo produkcja.

- Niestety Robert (mój faworyt) stracił na wiarygodności. W zagranicznym programie jest otwarty, śmiały itp. Nie udało mu się wygrać. Teraz w #loveislandpolska jest nagle skromny, nieśmiały ??? Czy można tak nagle przejść wewnętrzna przemianę.

Wiele osób jednak broni Roberta podkreślając, że to nic zakazanego brać udział w takich programach. Dodatkowo fani trzymają kciuki za Patrycję, Roberta i ich relację.

- Ludzie czy wy poświęciliście odrobinę czasu aby poczytać komentarze pod postami z tamtego programu o Robercie?? Wszystkiego są mega pozytywne. To, że wziął udział w innym programie nie znaczy, że nie jest empatyczny, wrażliwy, troskliwy, czuły, kochany. Czy ktoś obejrzał choć jeden odcinek z jego udziałem by stwierdzić, że jest graczem i zależy mu tylko na pieniądzach???? Match in Paradise nie jest programem typu love Island tylko hotelu Paradise. Zastanówcie się zanim skreślicie człowieka i zaczniecie hejtować za coś o czym nie macie pojęcia.

- Pati i Robert życzę Wam zwycięstwa w programie.

Listen on Spreaker.