telewizja

Love Island 9: to już koniec. W programie nareszcie nastanie porządek

2024-03-15 13:40

Na wyspie miłości w końcu nastanie porządek po kilku tygodniach bailando? Takie wnioski mają fani programu Love Island 9. Do show powróciła prowadząca Karolina Gilon. A to oznacza jedno - single wrócą do domu. Fani randkowego reality show nie kryją radości z tego powodu. W komentarzach zrobiło się gorąco.

Love Island 9: single wracają do domu

W ostatnich dniach na wyspie miłości nie brakowało emocji. Wszystko za sprawą uczestników, którzy w Love Island 9 całowali się na ekranie każdy z każdym, do tego stopnia, że niektórzy zdaniem widzów nabawili się opryszczek. To jednak nie jedyne wrażenia. Na wysokości zadania nie stanął bowiem Adrian, na co żaliła się jego kryjówkowa partnerka. Jednym słowem - działo się wiele. Jednak teraz czas to wreszcie skończyć. Do willi wszedł Piotr, co wywołało niemałe poruszenie. To jednak nie koniec. W ostatnich dniach fani Love Island 9 narzekali, że w programie zaginęła gdzieś Karolina Gilon. Ta teraz pojawiła się na wyspie i zarządziła przeprowadzenie porządków. Nowy układ par wyznaczyli sami Isladnerzy. Zgodnie z zasadami panującymi na Love Island single wracają do domu.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: gdzie była Karolina Gilon?

Widzowie Love Island 9 mocno narzekali na to, że w programie w tym sezonie praktycznie nie pojawia się Karolina Gilon. Niektórzy nawet zaczęli snuć teorie o tym, gdzie może podziewać się prowadząca. Fani randkowego reality show byli zirytowani tym, że do domu co chwilę wchodzą nowi uczestnicy, a nikt nie wypada z programu. Teraz wszystko się jednak zmieni. Karolina Gilon wraca i zrobi porządek. W komentarzach zrobiło się gorąco.

W końcu jakieś porządki,bo przez to że Karolina zabrała do "pracy" swojego faceta to nie ma czasu na prace mało wchodzi do willi. TYLKO latali po Hiszpanii zwiedzali,w końcu wyjechał do pl to zaczną się porządki w willi

Po co takie bzdury wypisujesz? Naprawdę myślisz, że Karolina sama sobie wybiera kiedy wchodzi?, przecież to produkcja decyduje i nie ma to kompletnie nic wspólnego z Mateuszem. Nie ma to jak, nie wiem ale się wypowiem żeby zasiać ferment.

oglądałam wszystkie sezony i nagle tylko w tym jest mało wejść.wszyscy siedzą się liżą,dziecinade odwalają.gdzie jest prowadząca i podzadek ? Przypadek,że akurat Mateusz wylecial to wchodzi nowy i jakiś porządek (przeparowanie)

- czytamy na profilu Love Island 9.

Co czeka nas na wyspie miłości? Na pewno nie zabraknie emocji. A nowe odcinki programu można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.