telewizja

Love Island 9: to tutaj zamieszkają uczestnicy. Hiszpańska willa zachwyca widokami

2024-03-04 15:42

Love Island powraca! Już dziś na ekranach widzowie zobaczą przygody nowych bohaterów tego reality show. Jesteśmy przekonani, że nie zabraknie miłości, ale i dram, a to wszystko będzie przez całą dobę śledzone przez kamery. Uczestnicy Love Island 9 zamieszkają w pięknej, hiszpańskiej willi. Wiemy, jak wygląda i mamy zdjęcia.

Love Island 9: nowy sezon i nowa willa

Widzowie uwielbiają ten program. Już dziś zobaczymy pierwszy odcinek Love Island 9. To oznacza jedno - czekają nas nowe dramy, nowe pary, a być może i nowe związki. Ile z tego się sprawdzi - dowiemy się oczywiście po pierwszych odcinkach nowego Love Island 9. Jednak chyba nikt nie ma wątpliwości, że podobnie, jak w poprzednich edycjach - będzie się działo. Produkcja ujawniła już, kim są i jak wyglądają uczestnicy tego sezonu. To nie wszystkim widzom przypadło do gustu. Ci zauważyli, że uczestnicy Love Island 9 wyglądają zupełnie inaczej, niż ci, których znamy z poprzednich sezonów. Są bowiem "przeciętni", a nie np. napakowanymi trenerami z siłowni. Jednak to nie jedyny nowy element. Bardzo ważna jest też bowiem sceneria Love Island 9. Willa, w której zamieszkają uczestnicy również będzie nowa.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: gdzie jest nagrywane?

Ta edycja Love Island 9 będzie wyjątkowa za sprawą wili, w której zamieszkają uczestnicy Love Island 9. Będzie ona bowiem zupełnie nowa. Show tym razem ulokowano w hiszpańskiej Andaluzji. Całość będzie odbywać się wysoko w górach, wśród dzikiej natury, a to wszystko uzupełnią spektakularne widoki. W samej willi nie brakuje kolorów, a znalazły się w niej: sypialnia, strefa beauty, część garderobiana, kuchnia oraz miejsce relaksu. Całość naprawdę robi wrażenie, a wszystko uzupełnia duży ogród, basen, siłownia i taras ze strefą do chillowania. Fotki nowej willi możecie zobaczyć w galerii.

Love Island 9: kiedy i gdzie oglądać?

W tym sezonie programu widzów czekają zmiany. Love Island 9 nadawane będzie bowiem o 22:00 w TV4. Kiedy oglądać Love Island 9? Od poniedziałku do piątku i w niedziele.