telewizja

Love Island 9: widzowie już wszystko wiedzą. Adrian to hipokryta roku?

2024-03-11 10:53

Love Island 9 to program, który w wiosennej ramówce wzbudza jedne z największych emocji. Zresztą trudno się dziwić, ponieważ jego uczestnicy regularnie dbają o to, żeby widzowie się nie nudzili. Oglądający wybrali już swoich ulubionych bohaterów i tych, których nienawidzą. Ostatnio znowu oberwało się Adrianowi.

Love Island 9: Adrian obrywa od widzów

W telewizji trudno znaleźć drugi program, który wzbudzałby równie dużo emocji, co Love Island 9. Zresztą trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, co w ostatnich odcinkach odwalają uczestnicy. To zupełnie przeciwieństwo Hotel Paradise 8, gdzie twórcy show obrywają za to, że jest niezwykle nudno. Love Island 9 dostarcza nam dużo doznań, a samym uczestnikom wiele pocałunków. W show bowiem co chwilę każdy zbliża się do każdego. To pozwoliło też widzom wyrobić już sobie trochę zdanie o uczestnikach. Od początku nowego sezonu Love Island 9 oglądający z dużym dystansem podchodzili do Adriana. A nawet przyczepili mu kilka łatek. Chłopak co chwilę powtarzał bowiem, że studiuje prawo i podkreślał, jak ważna jest dla niego wiara. Teraz, po tych deklaracjach widzowie Love Island 9 mają do Adriana szereg uwag.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Adrian jest hipokrytą?

Przez wszystkie teksty, które mówił w programie, Adrian dla wielu widzów Love Island 9 stał się obiektem żartów i szydery. Chłopak tyle razy powtarzał o studiach prawniczych, że stało się to wręcz memiczne. Widzów dziwiły również jego deklaracje co do wiary. Przyszedł bowiem do randkowego reality show. Jednak ile prawdy jest w twierdzeniach Adriana? Patrząc na jego najnowsze zachowania w Love Island 9 widzowie zaczynają mieć coraz większe wątpliwości i powątpiewać w to, na ile można mu ufać. W komentarzach na profilu programu rozpętało się piekło.

Prawnikowi to już żadne dziarki nie przeszkadzają 🤣🤣 Ci najbardziej wierzący najbardziej grzeszą 🤣 Zuza nic nie mówiła o swojej religii a jednak ona ma jakieś zasady

bo to obłudnik, hipokryta

nie no mowil na poczatku ze tatuaży nie lubi ale nie zamyka się tak całkowicie, bo nie ocenia się książki po okładce czy jakoś tak. Także nie taki hiporkyta z niego znowu. Poza tym jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.😉

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy widzowie słusznie oceniają Adriana? Trzeba przyznać, że jego zachowanie faktycznie jest nietypowe. A kolejne odcinki Love Island 9 czekają na Was od poniedziałku do czwartku i w niedziele o 22:00 w TV4.