telewizja

Love Island 9: widzowie martwią się o Bartka. Co dzieje się z chłopakiem?

2024-03-13 14:04

Program Love Island 9 wszedł już na najwyższe obroty i jest w nim coraz grubiej. Więcej jest intymnych scen, a i pojawiają się pierwsze poważniejsze dramy. Niektórzy uczestnicy w tym wszystkim mocno wysuwają się na pierwszy plan. Jednak co stało się z Bartkiem? To temat, który mocno niepokoi widzów.

Love Island 9: gdzie jest Bartek?

Na co, jak na co, ale na akcję to w tym sezonie Love Island 9 widzowie raczej narzekać nie mogą. Już od pierwszych odcinków na wyspie miłości było gorąco, a temperatura rośnie z odcinka na odcinek. Nie tylko za sprawą promieni słonecznych, ale przede wszystkim samych islanderów. W Love Island 9 coraz częściej obserwujemy bowiem, jak ci zbliżają się do siebie. W ostatnich odcinkach nie brakowało pocałunków, co wręcz oburzyło niektórych widzów, którzy zaczęli dopytywać, czy przypadkiem nie oglądają kręcenia filmu dla dorosłych. Jednak nie tylko to podnosi temperaturę w Love Island 9. W show już w najbliższym odcinku dojdzie do poważnej dramy między Danem i Danielem i panowie ostro zetrą się na argumenty. Jednak to nie oni interesują widzów najbardziej. Ci zastanawiają się bowiem - co dzieje się z Bartkiem?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Bartek przepadł?

W tym sezonie Love Island 9 nie brakuje mocnych charakterów. Uczestnicy nie krępują się i mówią, co im leży na sercu, co najlepiej pokazuje rozmowa Dana i Daniela. Jednak gdzie w tym wszystkim jest Bartek? To pytanie, które zaczęli stawiać widzowie Love Island 9. Ci zwracają bowiem uwagę na to, że w odcinkach Bartek praktycznie nie istnieje. Niektórzy zaczęli nawet sugerować, że w ostatnich odcinkach nie ma go w domu. W komentarzach zrobiło się poważnie.

Czy Bartek wyjechał?? Nie ma go dziś w programie, co się stało?

nawet zapomniałem że on tam jest 😂

DAJCIE BARTKA. JEDYNY NORMALNY FAJNY ISLANDER.

- czytamy w komentarzach.

Czy w nowych odcinkach Love Island 9 będzie więcej Bartka? A może zniknął już na dobre? To możecie sprawdzać w nowych odcinkach Love Island 9 na TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00.