Love Island

Love Island 9 - Zuza i Jarek nie są już razem?! Rozstali się od razu po finale?

2024-04-17 22:44

Zuza i Jarek nie są już razem? Czy zwycięzcy Love Island 9 rozstali się zaraz po finale miłosnego show? Na Instagramie Jarka pojawiło się bardzo niepokojące nagranie, w którym chłopak przekazał obserwującym, jaką decyzję podjął wspólnie z Zuzą. Czy to tylko żarty, czy faktycznie Zuza i Jarek nie są już razem?

Zuza i Jarek rozstali się zaraz po tym jak wygrali dziewiątą edycję Love Island? Jarek kilka dni po finale nagrał wideo, którym podzielił się ze swoimi obserwującymi na InstaStories. Słowa chłopaka niezwykle zaniepokoiły jego obserwujących, którzy bardzo trzymali kciuki za jego relację z Zuzą.

Zuza i Jarek rozstali się?

Wieczorem 17 kwietnia, a więc zaledwie trzy dni po finale Love Island 9 , Jarek poinformował, że już wcześniej wiele osób miało rację mówiąc mu, że związek na odległość nie przetrwa i jest mało stabilny. Jednak najgorsze wszyscy usłyszeli później.

Love Island 9 - Mateusz i Nicole są razem? Prawda o ustawce wyszła na jaw!

Podjęliśmy decyzję wspólną i lepiej wam to oznajmić szybciej niż później, że dziękujemy sobie i każdy idzie w swoją stronę, swoją drogą

- zakończył swoją wypowiedź Jarek.

Czy faktycznie Zuza i Jarek rozstali się tak szybko, nie próbując nawet kontynuować swojej relacji poza Wyspą miłości? Patrząc na to, że Jarek w Love Island 9 zasłynął swoim poczuciem humoru, możemy mieć nadzieję, że to tylko dwuznaczne słowa. Jeszcze dzień wcześniej chłopak dziękował Zuzi i zapowiadał, że już wkrótce się zobaczą w Belgii, gdzie dziewczyna pojechała po finale randkowego show.

Miejmy więc nadzieje, że nagranie Jarka okaże się tylko żartem! Będziemy was informować na bieżąco.

[AKTUALIZACJA] Niedługo po nagraniu Jarka na jego Instagramie pojawił się nowy film, w którym wszystko stało się jasne! Jarek jest już z Zuzą w Belgii i widać, że wszystko jest u nich w najlepszym porządku. Oby tak dalej!

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?