Love Island

Love Island 9 - Mateusz i Nicole są razem? Prawda o ustawce wyszła na jaw!

2024-04-17 22:01

Chociaż Love Island 9 dobiegło już końca, emocje nie opadają. Widzowie programu z zaciekawieniem śledzą losy uczestników po programie. Wiele osób zastanawia się, jak potoczyły się losy Mateusza i Nicole, którzy zostali wyrzuceni z programu za ustawkę. W końcu poznaliśmy prawdę o ich relacji przed i po programie.

Love Island 9 - Nicole i Mateusz wyrzuceni z programu

W Love Island 9 od początku dużo się działo. Jedną z par, która wzbudziła największe emocje i nieźle namieszała na Wyspie miłości byli Nicole i Mateusz. Para poznała się jeszcze przed programem podczas kręcenia jednego z odcinków projektu Goats, ale to od początku nie było żadną tajemnicą. Po zakończeniu casa nova wyszło na jaw, że Nicole i Mateusz umówili się wcześniej, że dojdą razem do finału, za co zostali wyrzuceni z Love Island 9. Oboje próbowali jakoś wyjaśnić całą sytuację, ale nic to nie dało. Po tym jak Nicole i Mateusz opuścili randkowe show, wszyscy zastanawiali się, jaka jest prawda i czy między tą dwójką będzie coś jeszcze.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Czy Nicole i Mateusz znali się wcześniej? Prawda w końcu wyszła na jaw

Kilka dni po zakończeniu dziewiątej edycji Love Island, Mateusz postanowił odpowiedzieć na pytania widzów i za pośrednictwem InstaStories ujawnił co tak naprawdę łączyło go z Nicole przed programem i czy ich programowa relacja przetrwała.

Odcinek GOATS wyszedł 24 lutego 2024 [...] nie znaliśmy się wcześniej, nie mieliśmy pojęcia o swoim istnieniu. Sytuacja wtedy wyglądała tak, że Nicole niekoniecznie wpadła mi w oko z tymi blond warkoczami XD [...] W życiu łącznie widzieliśmy się dwa razy, rozmawialiśmy i nasza relacja w żaden sposób nie klarowała się w stronę związku, było to stricte kumpelskie. Nie umawialiśmy się na udawanie jakiejś pary, to było na zasadzie "fajnie, że w programie będzie ktoś znajomy".

- zaczął wyjaśnienia Mateusz. Później odniósł się także do tego, o co chodziło w tym "umawianiu się", o którym wspomniał Danowi.

Love Island 9: Jarek porzucił Zuzę po finale?! Wiemy, co się stało

Któregoś wieczoru rozmawialiśmy "co w casa amore" na co powiedzieliśmy sobie, ze taaak wracamy do siebie i jestem pewny, że nie tylko my rozmawialiśmy na ten temat w swojej parze, a zostało to zinterpretowane jako ugadanie się. [...] Jak ją zobaczyłem (po casa nova - przyp. red.) byłem podjarany jak dzieciak na cukierki [...] i zdałem sobie sprawę, że noszę naprawdę silne uczucie względem Nicole.

Czy Nicole i Mateusz są razem po Love Island 9?

Mateusz odniósł się także do pytań, o to jak potoczyła się jego dalsza historia z Nicole.

Rozwiewając już wszelkie wątpliwości wszystko jest na jak najlepszej drodze, ale jeszcze nie jesteśmy oficjalnie parą i jeśli to się zmieni na pewno się o tym dowiecie od nas.

Kto wygrał Love Island 9?

Love Island 9 zakończyło się w niedzielę 14 kwietnia. W finale programu znaleźli się Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał. Głosami widzów program wygrali Zuza z Jarkiem.