Monika Chwajoł Goście Jest Weekend

i

Autor: VOX FM Królowa Życia Monika Chwajoł w studiu VOX FM

Monika Chwajoł o hejterach: nie przejmuję się Kowalską, która żre czipsy i popija browarem

2022-12-18 15:00

Monika Chwajoł nie zawsze była Królową Życia. Jak sama przyznaje, w wieku 15 lat została z niczym i musiała zacząć na siebie zarabiać. Do wszystkiego co ma w tej chwili doszła własną, ciężką pracą, a mimo to na co dzień musi radzić sobie z hejtem. Co najczęściej zarzucają jej Internauci?

Monika Chwajoł - Królowa Życia i kolekcjonerka... mandatów

Kocha samochody, zwłaszcza te, którymi można szybko jeździć. Nic więc dziwnego, że na adres Moniki Chwajoł często przychodzą mandaty. Zwłaszcza z podróży po Europie, gdzie jak sama przyznaje, dużo częściej można zaszaleć z prędkością. Królowa Życia otwarcie mówi o tym, że w jej domu to właśnie ona zajmuje się wyborem i konfiguracją kupowanych aut. Zresztą dużo bardziej woli pracować z mężczyznami niż kobietami, których negatywnymi opiniami, jak sama przyznaje, stara się nie przejmować. Na pytanie jak radzi sobie z hejtem odpowiada dosadnie:

A z czym mam sobie radzić? Z Kowalską co do mnie coś pisze... Kim ona dla mnie jest? Co ona mi w życiu pomogła? (...) Ludzie myślą, że skoro jesteśmy osobami znanymi, to mogą te pomyje na nas wylać.

- mówi Monika Chwajoł w rozmowie z dziennikarzem VOX FM. I odnosi się również do sytuacji, kiedy została skrytykowana za zbyt krótką sukienkę podczas tańca z księdzem.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy disco polo nagrywają kolędy! Magda Narożna jak zwykle przykuwa wzrok stylizacją

Będę nosić dłuższe sukienki, jeżeli moja figura, moje nogi nie będą mi na to pozwalać. A póki mi pozwalają i ja się w tym dobrze czuję to kto komu zabroni? No Kowalska tak! No bo jak ona sobie siedzi w fotelu, żre tego czipsa kolejnego... No przepraszam, jestem szczera. Popija to colą albo jeszcze gorzej - browarem (...) nic nie robi, nie chodzi na siłownię, do wszystkich ma pretensję, no to mi pociśnie!

Cała rozmowa Pawła Doncbacha z Moniką Chwajoł do usłyszenia w niedzielę (18 grudnia) po godzinie 16:00 na antenie VOX FM w programie Jest Weekend oraz na naszym kanale na YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: Wzięła z dworu miskę ŚNIEGU żeby przygotować pyszny DESER! Musicie to zobaczyć

QUIZ: Którym z największych hitów disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 7
Na weselu...
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!