Uczestnicy Love Island 7. Kto wystąpi? Wyspa Miłości casting.

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci

Ostatnia szansa by wziąć udział w castingu do Love Island 7. Fani: Oby to byli single.

2023-01-17 13:34

Love Island 7. już niedługo zagości na ekranach telewizji Polsat. Producenci przypominają o trwającym castingu, a fani mają swoje oczekiwania względem uczestników. W poprzednich sezonach nie brakowało kontrowersji. Kto tym razem trafi na Wyspę Miłości?

Love Island. Wyspa Miłości - 7. edycja już niebawem

Ten format na stałe wpisał się w ramówkę Polsatu. Już po raz 7. uczestnicy wyruszą na Wyspę Miłości, by w bajecznej willi szukać miłości, która przetrwa różne próby. Love Island ma na koncie kilka udanych związków, jednak nie brakowało też kontrowersyjnych relacji, które zakończyły się zaraz po wyłączeniu kamer. Jedna z par nawet zaręczyła się i planuje w przyszłości ślub. Chodzi dokładnie o zwycięzców 4. edycji Wyspy Miłości - Magdę i Wiktora.

CZYTAJ TAKŻE: True Love: Edyta Zając kusi w skąpym stroju na rajskiej plaży. "Idealne warunki do pracy nie ist…"

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #6

Zakończony jesienią 6. sezon obfitował w kontrowersje. Jeden z uczestników okłamał swoich nowych przyjaciół, że chorował na raka. Inny z kolei miał poza programem dziewczynę, do której wrócił zaraz po zakończeniu emisji Love Island, a której z willi za pośrednictwem kamer próbował przekazać tajne znaki. Nic dziwnego, że fani programu naciskają na produkcję o lepszą weryfikację uczestników nadchodzącej edycji.

- Niby castingi, a pozniej okazuje się, że uczestnicy dostali propozycję udziału. Znowu będą influencerzy, trenerzy personalni i osoby z tysiącami na insta, zamiast normalnych dziewczyn i chłopaków. Jeśli kolejny raz tak będzie, nie oglądam.

- Oby to byli single.

- Żadnych starych uczestników. Jest milion innych osób które chciałbym wziąść udział. ?

CZYTAJ TAKŻE: Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika? [INSTAGRAM]

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?