Partner Roxie Węgiel odpowiada na krytykę: “miłość nie zna wieku i nie zna granic”

i

Autor: AKPA Partner Roxie Węgiel odpowiada na krytykę: “miłość nie zna wieku i nie zna granic”

Celebryci

Partner Roxie Węgiel odpowiada na krytykę: “miłość nie zna wieku i nie zna granic”

2023-06-30 19:27

Kevin Mglej, narzeczony Roksany Węgiel, udzielił ostatnio wywiadu, w którym odniósł się do kontrowersji związanych z ich związkiem. Wielu Polakom nie podoba się bowiem, że zakochanych dzieli “aż tak duża” różnica wieku. Padło nawet porównanie do Beyonce i Jaya-Z…

Roksana Węgiel to wielka gwiazda polskiej muzyki, a już na pewno jedna z największych swojego pokolenia. Nic więc dziwnego, że postronnych ludzi interesuje niemal każdy szczegół z jej życia. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie fakt, że internauci coraz częściej roszczą sobie prawo do komentowania wyborów życiowych piosenkarki i to często w niewybredny sposób.

Roxie związała się jakiś czas temu z Kevinem Mglejem, z którym obecnie jest zaręczona. Wieść o oświadczynach obiegła polskie media z prędkością błyskawicy, a odbiorcy wyrazili swoje zdanie na ten temat. Pojawiły się głosy jakoby Roksana była zbyt młoda na zamążpójście, a jej wybranek jest dla niej “stanowczo za stary” (Roxie ma 18 lat, Kevin zaś 26). Co na to sam Mglej?

CZYTAJ TAKŻE: Roksana Węgiel pod ostrzałem krytyki. Rodzice stanęli w jej obronie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to polscy Beyonce i Jay-Z? Narzeczony wokalistki komentuje

Kevin Mglej ewidentnie coraz pewniej czuje się w roli osoby znajdującej się na świeczniku i ostatnio udzielił nawet wywiadu. W rozmowie z dziennikarzem programu Co Za Tydzień opowiedział o związku z Roxie (ponoć wszystko układa się cudownie), a także odpowiedział na dość osobliwe pytanie, czy można ich uznać za polskich Beyonce i Jaya-Z. Stanowczo zaprzeczył.

Jeżeli chodzi o mnie i o Roksanę to jest to idealne połączenie. Wspólnie dzielimy pasję i miłość do muzyki, co tylko daje nam dodatkową przestrzeń do robienia czegoś wspólnie. Nie spotkaliśmy jeszcze na naszej drodze zawodowej jakiś dużych utrudnień, czasami mamy inny pomysł co do jakiegoś numeru, ale wtedy zależność jest jasna i to artysta na koniec dnia decyduje o kształcie swojego utworu – skwitował.

Kevin Mglej jest za stary dla Roksany Węgiel?

W rozmowie poruszono oczywiście kwestię różnicy wieku i związanych z nią kontrowersji. Mglej przedstawił swoje stanowisko bardzo jasno – Roksana jest bardzo dojrzała jak na swój wiek, a zresztą takie kwestie nie mają większego znaczenia, gdy w grę wchodzi prawdziwa miłość.

Powiem szczerze, że jestem bardzo daleko od medialnego zamieszania wokół nas, niemniej jednak informacje o “skandalu wieku” faktycznie do mnie dotarły. Miłość nie zna wieku i nie zna granic, rozpatrywanie uczucia w kategorii przykładania kalki innych relacji i mówienie, co się uda a co nie, nie ma po prostu sensu. W polskim show biznesie bardzo daleko nam do rekordzistów, jeśli chodzi o różnicę wieku. Roksana też nie ma nic wspólnego mentalnie z wiekiem nastoletnim, wychowywała się na oczach całej Polski, pracując nieustannie z osobami o wiele starszymi od siebie samej, co spowodowało, że bardzo szybko dorosła – odpowiedział.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska