Paula Karpowicz ostro do osób znęcających się nad zwierzętami. Zastanówcie się

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz ostro do osób znęcających się nad zwierzętami. "Zastanówcie się"

2023-08-09 15:09

Znęcanie się nad zwierzętami to jedna z najobrzydliwszych rzeczy, jakich można się dopuścić. Niestety nadal zdarzają się takie przypadki. Ostatnio w sieci tego typu zachowania postanowiła skomentować Paula Karpowicz z zespołu Topky. Wokalistka nie zostawiła suchej nitki na osobach, które krzywdzą zwierzaki.

Paula Karpowicz o krzywdzeniu zwierząt

Chyba nie ma osoby, który nie zgodzi się z tezą, że krzywdzenie zwierząt to jedna z najpodlejszych czynności, jakich można się dopuścić. Niestety, mimo licznych apeli nadal zdarzają się tego typu przypadki. Nie dziwi, więc, że coraz więcej gwiazd angażuje się w różnego rodzaju akcje, które mają na celu obronę praw czworonogów. Los zwierząt bliski jest też wokalistce zespołu Topky, Pauli Karpowicz. Na jej profilu na Instagramie możemy zobaczyć m.in. zdjęcie ze słoniem, a także z psem. Co jest najlepszym dowodem na to, że wokalistka Topek kocha zwierzaki. Udowodniła to również ostatnio jedną z publikacji na jej story na Instagramie. Piosenkarka podzieliła się z fanami swoim zdaniem nt. krzywdzenia zwierząt. Co napisała?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz: Zastanówcie się

Wokalistka zespołu Topky udostępniła ostatnio na swoim story nagranie Joanny Krupy. Znana modelka i obrończyni praw zwierząt opowiedziała na nim historię pieska Gustavo, którym rzucało około pięcioletnie dziecko. Zwierzak musiał przejść operację i został umieszczony w gipsie. Modelka zwróciła uwagę, że w tej sytuacji odpowiedzialność za wychowanie ponoszą rodzice. Swój komentarz do tej historii postanowiła napisać też sama Paula Karpowicz.

5 letnie dziecko ? Serio? Zastanówcie się czasami jakie "zabawki" kupujecie dzieciom 🙉

- czytamy na story piosenkarki.

Jak widać ta historia mocno ją poruszyła. Trudno się dziwić i zdecydowanie trzeba przyznać Pauli rację. Zanim zdecydujemy się na posiadanie zwierzaka - dobrze to przemyślmy, bo powinna to być odpowiedzialna decyzja.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim