Paula Karpowicz z zespołu Topky oszalała?! Będzie rozdawać kasę swoim fanom!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz z Topky padła ofiarą oszustów. Przy okazji mogli ucierpieć jej fani

2023-12-03 14:25

Paula Karpowicz to wokalistka zespołu Topky, która regularnie ma kontakt ze swoimi fanami w sieci. Nieraz wokalistka organizuje dla nich różnego rodzaju rozdania. W tych przyznaje np. pieniądze lub inne prezenty. Ostatnio gwiazda padła jednak ofiarą oszustów. Ci chcieli dokonać wyłudzenia od jej fanów.

Paula Karpowicz Topky w rękach oszustów

Paula Karpowicz z zespołu Topky to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo w naszym kraju. Wraz z Angeliką Żmijewską gwiazda stworzyła mnóstwo numerów, które porywają tłumy na koncertach, a także przyciągają fanów w sieci. Właśnie w Internecie Paula Karpowicz cieszy się dużym uznaniem ze strony jej miłośników. Na Instagramie obserwuje ją ponad 270 tys. osób. Wokalistka regularnie kontaktuje się tam ze swoim followersami i dzieli się wydarzeniami z jej życia. Na tym jednak nie koniec. Oprócz pokazywania, jak wyglądają nagrania teledysków, nowych numerów, a także koncerty, Paula czasem rozdaje też swoim fanom prezenty. Kiedyś rozdawała już np. pieniądze, a teraz postawiła na telefon. Choć samo rozdanie wygląda, jak próba zdobycia followersów dla innych kont (jednym z warunków jest zaobserwowanie profili, które obserwuje konto rozdaniepaula), to i tak ładny gest. Wszystko postanowili jednak wykorzystać oszuści.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Oszuści wykorzystali wizerunek Pauli Karpowicz

Paula Karpowicz nie ma ostatnio szczęścia. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że rodzice wokalistki padli ofiarą włamania. Sama Paula regularnie żali się natomiast na dolegliwości związane z jej plecami. Tym razem znów jej losy nie ułożyły się szczęśliwie. Przy okazji konkursu dla jej fanów, wokalistką zainteresowali się oszuści. Ci z konta do złudzenia przypominającego profil samej Pauli zaczęli informować jej fanów o tym, że mogą odebrać nagrodę, klikając w link. Sama Paula przestrzega natomiast przed tym, że to oszustwo. Wokalistka zespołu Topky to nie pierwsza osoba ze świata disco polo, która padła ostatnio ofiarą oszustów. Regularnie w sieci pojawiają się np. fałszywe profile Marcina Millera z zespołu Boys. Muzyk na bieżąco podrzuca swoim fanom screeny nieprawdziwych kont, by nie dali się na nie nabrać.

Listen on Spreaker.