Topky

i

Autor: screen z Instagram/@topky_official

sprawdź się

QUIZ dla fanów Pauli i Angeliki z Topky. Sprawdź czy wiesz wszystko o gwiazdach disco polo!

2024-06-19 14:26

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka od 2021 roku tworzą duet Topky i radzą sobie naprawdę świetnie. Jesteś fanem pięknej brunetki i pięknej blondynki? Jeśli tak zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy wiesz wszystko o zjawiskowych gwiazdach disco polo!

Topky to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Tworzą go dwie piękne artystki - Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz-Zimecka. Przyjaciółki już w 2016 roku stawiały z rozpędem wspólne pierwsze kroki w branży muzycznej, a wszystko działo się w zespole Top Girls, który wówczas tworzyły z Justyną Lubas. Panie dość szybko skradły serca słuchaczy nie tylko swoimi rytmicznymi piosenkami, ale także zniewalającą urodą - umówmy się szczerze, zawsze na scenie i w teledyskach wyglądają zniewalająco! W pewnym momencie swojej kariery Angelika i Paula postanowiły pójść własną ścieżką i stworzyły duet Topky, który działa od 2021 roku i ma się naprawdę świetnie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądała Paula Karpowicz z Topky. Wokalstka miała brązowe włosy

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

QUIZ: Jak dobrze znasz Angelikę i Paulę z Topky?

Jesteś fanem Angeliki i Pauli z zespołu Topky? Znasz piosenki artystek i każdy refren masz w małym paluszku? Jeśli tak koniecznie rozwiąż nasz quiz o pięknych piosenkarkach. Gdzie na co dzień mieszka Paula? Co poza koncertami robi Angelika? Te i inne pytania czekają na fanów wokalistek disco polo poniżej. Dobra zabawa gwarantowana, a dodatkowo będzie można dowiedzieć się czegoś ciekawego o Angelice i Pauli. Powodzenia!

Jak dobrze znasz Angelikę i Paulę z Topky?

Pytanie 1 z 10
Jakie nazwisko po mężu nosi Paula Karpowicz?