ROXAOK szykuje nowy utwór z zespołem Extazy! Będzie hit?

i

Autor: Instagram.com/roxaok

nowa piosenka

ROXAOK szykuje nowy utwór z zespołem Extazy! Będzie hit?

2023-07-25 22:05

ROXAOK to piosenkarka i Tiktokerka, która wdarła się do świata muzyki z przytupem. Wie, jak wykorzystać obecne trendy i wygenerować duże wyświetlenia. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce znów nas zaskoczy. Tym razem postawiała na wspólne wykonanie z zespołem Extazy. Co wyjdzie z tego połączenia?

ROXAOK z nową piosenką

ROXAOK to TikTokerka, którą na tej platformie obserwuje ponad 2 miliony osób. Na Instagramie może pochwalić się ponad 187 tys. fanów. A w sieci jej piosenki często oscylują w okolicy miliona wyświetleń. W ostatnim czasie największą popularność przyniósł Roxanie Orłowskiej numer "Jes Jes Gut Gut". Nawiązuje on do streamerów Daniela Magicala i jego mamy "Gohy Magical". Nie wszystkim jednak piosenka przypadła do gustu. Mimo to, pod tym kawałkiem w sieci jest już ponad 1,6 mln wyświetleń, a ROXAOK wykonuje go koncertach, które cieszą się sporym zainteteresowaniem. Influencerce nie można bowiem odmówić jednego - zna się na wykorzystaniu internetowych trendów i wie, jak stworzyć prawdziwy viral. Czy tak będzie też i w przypadku jej nowego numeru?

Extazy śpiewa "Wolność" zespołu Boys - tylko w VOX FM

ROXAOK i Extazy

Ostatnio piosenkarka podjęła współpracę z zespołem Extazy. To ta formacja wykreowała takie hity, jak "Noc taka czarna", "Chciałem być" czy "Balujemy dziś w domu". Na Instagramie Roxany można zobaczyć wspólne zdjęcie z liderem bandu - Kamilem Chludzińskim. Tiktokerka podpisała fotkę: "Utwór nagrany! ❤️ Tak buja że aż Andrzej gra na instrumentach 🤣 Ale to będzie petarda". Na story znalazł się uśmiechnięty Kamil i sama Roxana. Na razie nie wiadomo w jakim klimacie będzie utwór oraz jaki będzie jego tytuł. Jednak biorąc pod uwagę, kto go stworzył, możemy zapewne spodziewać się przyjemnego, tanecznego kawałka, który będzie idealnie brzmiał na parkiecie. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się niebawem, gdy poznamy oficjalną datę premiery i będziemy mogli posłuchać samego numeru.

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał: