Solve

i

Autor: fot. Solve / materiały prasowe

Solve z kolejnym utworem! "Tysiąc słów" to murowany przebój tego roku!

2022-02-10 16:22

Solve to artysta pochodzący z Zamościa, który jako dziecko wyjechał do Szwecji. Obecnie artysta łączy życie w dwóch krajach, zawodowo jest aktywny w Szwecji, a muzycznie w Polsce. Tworzy w gatunku disco-polo, inspiruje się takimi zespołami jak Boys i Bayer Full. Kariera w branży muzycznej to spełnienie jego marzeń dzieciństwa. Oto Solve i jego nowość!

Ostatnie utwory artysty zebrały na YouTube kilka milionów wyświetleń. Dzisiaj, Solve prezentuje utwór "Tysiąc słów", w którym opowiada historię zainspirowaną swoimi przeżyciami sprzed lat. Wideo było kręcone w Zamościu. Piosenka mówi o rozstaniu, a wideo pokazuje mężczyznę tęskniącego za kobietą, który w przypływie uczuć pisze do niej list. Tytułowe "tysiąc słów" przekonuje kobietę, że to miłość i uświadamia, że również tęskni za mężczyzną. Piosenka ma pozytywne zakończenie, bo taki jest też Solve - dobrze nastawiony do świata!

Solve - nowe piosenki w drodze!

Artysta zdradził nam, że kolejne utwory już są w drodze i będą systematycznie ukazywać się na jego kanale YouTube oraz w streamingach. Jeśli tylko pandemia pozwoli, Solve będzie można usłyszeć na koncertach latem!

Solve - "Tysiąc słów"