Ten program miał być hitem TTV. Okazał się niewypałem i szybko wyleciał z ramówki

i

Autor: AKPA Ten program miał być hitem TTV. Okazał się niewypałem i szybko wyleciał z ramówki

telewizja

Ten program miał być hitem TTV. Okazał się niewypałem i szybko wyleciał z ramówki

2024-06-16 12:38

Rynek telewizyjny nie należy do najłatwiejszych. Z jednej strony programy, które są dość proste i dają tanią rozrywkę, świetnie się sprawdzają. Z drugiej jednak strony - nie każda produkcja okazuje się strzałem w dziesiątkę i trafia w gust widzów. Tak było z programem, który miał być hitem TTV. Szybko zniknął.

Wielki niewypał na antenie TTV

Telewizja TTV to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów. Choć stacja startowała w momencie, gdy były już dostępne TVN, Polsat, TVP i inne kanały tematyczne, dość dobrze poradziła sobie na telewizyjnym rynku. Widzowie szybko polubili produkcje, które były i są nadawane na tej antenie. Świetnie sprawdziły się m.in. takie formaty, jak Królowe życiaUsterka czy Ola w trasie. Oglądający bardzo polubili również chociażby program Gogglebox. Przed telewizorem. Ten na antenie TTV nadawany jest już od blisko 10 lat, a wiele z jego gwiazd robi naprawdę pokaźne kariery. Wystarczy spojrzeć ilu obserwatorów w sieci mają chociażby Sylwia BombaMariusz Kozak czy Izabela Zeiske. Zapewne na fali popularności tej produkcji, TTV chciało zrobić podobny program. Szybko jednak wyleciał z ramówki.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Vlogbox. W necie - niewypał TTV

Decydentom TTV wydawało się zapewne, że skoro widzowie pokochali program Gogglebox. Przed telewizorem, to na pewno świetnie sprawdzi się podobny format. Tym miał być program Vlogbox. W necie. Cała formuła była dość prosta. W show pokazywano bohaterów, którzy oglądają i komentują śmieszne treści z Internetu. Program nieszczególnie różnił się od Gogglebox. Przed telewizorem. Może poza faktem, że był dość nienaturalny. Mało kto bowiem ogląda kilka filmików z rzędu w towarzystwie znajomych i je komentuje. Nie porywali też sami bohaterowie. Zapewne dlatego widzowie nie kupili tego formatu. Choć program doczekał się jednego sezonu, a potem nawet wyemitowano część drugiego, to szybko jednak wyleciał z ramówki TTV i dziś próżno szukać śladów po tej produkcji np. w Playerze. Jak widać - nie zawsze da się dogodzić widzom. Oby, jak najmniej takich niewypałów!

Listen on Spreaker.