To już pewne! Paula Karpowicz z Topky pakuje walizki i wylatuje do USA

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

To już pewne! Paula Karpowicz z Topky pakuje walizki i wylatuje do USA

2023-11-15 12:41

Polskie gwiazdy kochają zagraniczne wyjazdy. A szczególnie mocno upodobały sobie Stany Zjednoczone. Praktycznie nie ma miesiąca, gdy któraś z popularnych w naszym kraju osób nie pojechałaby do USA. Teraz do wielkiej podróży za ocean szykuje się znana wokalistka disco polo - Paula Karpowicz z zespołu Topky.

Paula Karpowicz z Topky jedzie do USA

Polskie gwiazdy wprost kochają Stany Zjednoczone. Czasem można nawet odnieść wrażenie, że niektórzy częściej bywają tam, niż w Polsce. Jedni do USA wyjeżdżą, by dać tam swój koncert, inni po to, by trochę pozwiedzać, a zdarzają się i tacy, którzy łączą te aktywności. W wakacje do USA wybrał się na przykład Skolim, który stworzył takie numery, jak "Wyglądasz idealnie" czy "Nie dzwoń do mnie mała". Do Stanów jakiś czas temu pojechali też Sławomir i Kajra, czyli autorzy hitu "Miłość w Zakopanem". Niezależnie od tego, która z polskich gwiazd decydowała się na taki wyjazd, wszyscy zazwyczaj wracali zachwyceni. Nie to, co Danuta Martyniuk po pobycie we Francji. Mamy nadzieję, że właśnie z zachwytem, a nie rozczarowaniem z USA wróci wokalistka Topky, Paula Karpowicz. Gwiazda zaczęła już bowiem wielkie przygotowania do wyjazdu.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Paula Karpowicz podbije Stany Zjednoczone

Pauli Karpowicz z zespołu Topky raczej nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Wokalistka już od kilku lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Najpierw śpiewała w pierwszym składzie zespołu Top Girls, a teraz możemy jej słuchać w formacji Topky. To ta grupa stworzyła takie hity, jak "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną". Ostatnio na swoim Instagramie Paula poinformowała swoich fanów, że rusza w wielką podróż do Stanów Zjednoczonych. Pokazała nawet, jak pakuje walizki na wyjazd. Ten z pewnością będzie dla niej niezapomnianym przeżyciem. A kto wie - być może wokalistka zainspiruje się Stanami i nagra o nich jakiś numer? Jedno jest pewne - mamy nadzieję, że nie przepadnie za bardzo w miłości do USA i szybko do nas wróci. W końcu fani z niecierpliwością czekają na kolejne koncerty grupy Topky.