Topky z gorącą nowością podbijają sieć. „Dzban” to kawałek z życia wzięty

i

Autor: YouTube.com/ Topky Topky z gorącą nowością podbijają sieć. „Dzban” to kawałek z życia wzięty

Topky z gorącą nowością podbijają sieć. „Dzban” to kawałek z życia wzięty

2022-02-20 16:33

„Dzban” to długo wyczekiwana nowość zespołu Topky. Angelika i Paula nie zawiodły fanów. Teledysk i piosenka podbijają sieć. „Refren zapada w pamięć. Pieski z początku wymiatają” – komentują internauci.

„Dzban” to jedna z najbardziej wyczekiwanych piosenek zespołu Topky. Paula i Angelika od kilku tygodni pokazywały w sieci zdjęcia z planu teledysku czym skutecznie podsycały atmosferę wokół premiery. Jeszcze zanim klip trafił do sieci, piosenki w całości, można było posłuchać tylko w VOX FM. Już po radiowej premierze fani nie mieli wątpliwości, że to kawałek, który zostanie z nimi na długo. Słowa do utworu „Dzban” napisały Topky.  - „Tekst inspirowany obecną sytuacją w związkach oraz własnymi doświadczeniami pisany z dystansem i humorem” – czytamy pod teledyskiem. Za muzykę do kawałka „Dzban” odpowiada Andrzej Gołda. Fani są zachwyceni discopolowym brzmieniem.

 ZOBACZ TEŻ: Szpilki pokazują „Wenezuelski film”. Fani nie mają wątpliwości, jest kolejny hit

- Pewnie będzie to moja nowa ulubiona piosenka, sądząc po refrenie.

- Drogie Panie...po odejściu z Green Stara widać w Was w końcu radość z tego, co robicie. Tak trzymajcie.

- Refren zapada w pamięć. Pieski z początku wymiatają - komentują internauci.

„Dzban” to najnowsza, a zarazem czwarta autorska piosenka w karierze Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz wydana pod szyldem Topky. Byłe wokalistki Top Girls od września 2021 działają w duecie. Na koncie mają już takie utwory, jak „Szpile”, „Bez wad” , „Znów spina” oraz cover „All For You” zespołu Ace Of Base.