Topky zachwyciły nową piosenką. Padły mocne słowa o Top Girls

i

Autor: Instagram.com/topky_official

disco polo

Topky zachwyciły nową piosenką. Padły mocne słowa o Top Girls

2023-10-27 14:09

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky wydały ostatnio nowy kawałek pt. "Niebo". Fani oszaleli na jego punkcie, a w Internecie pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy. Część z nich odwołuje się jednak do przeszłości Pauli i Angeli w zespole Top Girls. Co uważają o niej fani formacji?

Nowy numer od Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej

Te dwie wokalistki z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozkręcają. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska z zespołu Topky co rusz zaskakują nas nowymi propozycjami muzycznymi i pomysłami. Jakiś czas temu Paula wymyśliła na przykład, że zacznie rozdawać swoim fanom kasę. I faktycznie to zrobiła! Teraz wokalistki zaprezentowały nam natomiast swój nowy numer. Ten jeszcze przed publikacją teledysku mogliście usłyszeć na antenie VOX FM. Nowa propozycja od zespołu Topky to "Niebo". Cała piosenka utrzymana jest w mocno przyjemnym klimacie i z pewnością zawładnie publicznością na występach Topek, a także poderwie wszystkich do zabawy w klubach. Zachwycający jest również sam teledysk tego numeru. Dziewczyny faktycznie zabrały nas bowiem prawie do nieba, a w klipie nie brakuje ujęć na Warszawę nocą.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska odeszły z zespołu Top Girls

Fani zespołu Topky są zachwyceni nowym numerem Pauli Karpowicz i Angeliki Żmijewskiej. W komentarzach możemy znaleźć praktycznie same pozytywy i słowa uznania dla młodych wokalistek. Miłośnicy Pauli i Angeli doskonale pamiętają też przeszłość dziewczyn. Te zanim stworzyły Topky wcześniej występowały w formacji Top Girls. Odeszły jednak z grupy, a do tej dołączyły nowe wokalistki. Zdaniem wielbicieli Pauli i Angeliki - dziewczyny podjęły wówczas bardzo dobrą decyzję, ponieważ znakomicie się ich słucha obecnie jako duetu.

Stworzenie własnego duetu wyszło sam w 100% na dobre! Doskonale, oby tak dalej!!

Najlepsze co zrobiliście dziewczyny to podjęcie decyzji o odejściu z Top Girls, oby tak dalej szło wam i jeszcze lepiej ✌️✌️🍀🍀🍀🍾🍾🍾

Najlepsza piosenka i teledysk tego roku 2023.Andżelika i Paula tworzą Najwspanialszy duet i mają cudne głosy.

- czytamy w komentarzach pod teledyskiem do numeru "Niebo".

Jak widać fani są zachwyceni nowym kawałkiem zespołu Topky. A podobnych komentarzy jest zdecydowanie więcej. Czy zgadzacie się z nimi? Obejrzyjcie teledysk i oceńcie sami.