Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Jaki wynik meczu Polska - Włochy 11.09.2022. WYNIK meczu siatkówki Polska Włochy NA ŻYWO

Jaki wynik meczu Polska - Włochy 11.09.2022? WYNIK meczu siatkówki Polska Włochy NA ŻYWO

2022-09-11 21:36

Jaki wynik meczu Polska - Włochy 11.09.2022? Kto wygrał mecz siatkówki dziś? Osoby, które z różnych powodów nie mogą oglądać meczu finałowego mogą śledzić to, co dzieje się w katowickim Spodku na naszej stronie. Mamy dla Was relację minuta po minucie, dzięki której bardzo dokładnie poznacie wynik meczu siatkówki Polska - Włochy! Bądźcie z nami.

Jaki wynik meczu Polska - Włochy 11.09.2022? Mamy dla Was dobrą informację. Wynik meczu siatkówki Polska Włochy NA ŻYWO możecie śledzić na naszej stronie! Jeśli nie macie możliwości oglądać meczu finałowego mistrzostw świata, a chcecie znać wynik Polska - Włochy na żywo, to mamy dla was doskonałą alternatywę. Przygotowaliśmy dla was relację minuta po minucie, za sprawą której będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w katowickim Spodku. Przede wszystkim dowiecie się, kto wygrał mecz siatkówki 11.09.2022 i która reprezentacja została najlepszą globu. W wielkim finale spotkały się ekipy, które grały ze sobą w finale tegorocznej Ligi Narodów. Pod koniec lipca biało-czerwoni pokonali siatkarzy Italii bez straty seta. Reprezentacja Włoch to aktualny mistrz Europy, ale zdecydowanie nie idzie im podczas mistrzostw świata. Ostatni tytuł zdobyli w 1998 roku. Co ciekawe średnia wieku tej reprezentacji wynosi 24 lata. Jaki jest wynik Polska Włochy? Kto wygrał dzisiaj? Śledźcie naszą relację minuta po minucie poniżej!

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

Polska - Włochy WYNIK NA ŻYWO 11.09.2022

Polska - Włochy na żywo w finale mistrzostw świata w siatkówkę mężczyzn 2022 to duża dawka emocji. Reprezentanci Polski przyzwyczaili do tego, że zawsze dostarczają uniesień na najwyższym poziomie. Fazę grupową rozpoczęli doskonale, bo od pokonania Bułgarii. Później rozprawili się z Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi. W fazie pucharowej natomiast zagrali z Tunezją i nie zostawili siatkarzom tego kraju pola do popisu. Podopieczni Nikoli Grbicia w ćwierćfinale ponownie musieli grać z ekipą USA. Tym razem jednak nie było tak łatwo, jak w fazie grupowej i pojedynek zakończył się po tie-breaku. W półfinale Brazylia postawiła poprzeczkę bardzo wysoko, ale ostatecznie Polacy ją przeskoczyli i grają o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu.

Włochy MŚ 2022 rozpoczęli od pokonania Kanady 3:0. Takim samym wynikiem rozprawili się z Turcją i Chinami. Nie tracąc żadnego seta w fazie grupowej pokazali, że będą walczyć o ostateczne zwycięstwo. W fazie pucharowej pokonali Kubę 3:1, ale mieli duży problem z Francją, którą ostatecznie pokonali w tie-breaku. Łatwiej wygrać przyszło im w półfinale. Nie zostawili nadziei Słoweńcom pokonując ich 3:0.

Polska - Włochy: GDZIE OGLĄDAĆ online i w TV? Mecz siatkówki NA ŻYWO dziś 11.09.2022