Nowy smartwatch Tamagotchi

i

Autor: YT/Bandai Nowy smartwatch Tamagotchi

Pamiętacie Tamagotchi? Teraz jest to smartwatch z możliwością głaskania zwierzaka

2021-06-21 10:29

Z okazji 25. rocznicy premiery oryginalnego Tamagotchi firma Bandai zaprezentowała nową wersję zabawki - w postaci zegara z ekranem o nazwie Tamagotchi Smart. Istota urządzenia pozostaje niezmienne ta sama: w urządzeniu żyje wirtualna istota, którą trzeba się pilnować.

Podstawa zabawy z Tamagotchi wciąż pozostaje ta sama co 25 lat temu. Karm, pij, baw się. Jednak biorąc pod uwagę, iż producent wykonał zabawkę w formie zegarka, znacznie wygodniej będzie nosić ze sobą Tamagotchi.

Dodatkowo Tamagotchi Smart ma wbudowane głośniki i mikrofon. Od teraz zwierzak reaguje na głos, ale niestety nie rozróżnia poszczególnych słów. Zegarek jest natomiast wyposażony w ekran dotykowy, dzięki czemu właściciel może pogłaskać stwora palcami. Tamagotchi Smart posiada również wbudowany slot na karty - pozwalają one na dodawanie nowych zwierząt.

Premiera Tamagotchi Smart zaplanowana jest pod koniec listopada 2021 roku. Cena w przeliczeniu na złotówki to około 300 złotych. Dodatkowo będzie można dokupić osobny moduł na dodatkowego zwierzaka. Koszt takiej karty ma wynieść około 40 złotych. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Pamiętacie Tamagotchi? Teraz jest to smartwatch z możliwością głaskania zwierzaka