RAPORT Z ANTENY 1.03.21: będzie LOCKDOWN w całej Polsce? Minister Zdrowia ostrzega

2021-03-01 10:10 a.d.
Koronawirus w Polsce: Jakie maseczki będzie trzeba nosić?
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Koronawirus w Polsce: Jakie maseczki będzie trzeba nosić?

Blisko 4 tysiące osiemset nowych przypadków zakażeń korona-wirusem. Poinformował o tym w rozmowie z nami minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak mówi - trzeba spodziewać się, że w tym tygodniu wzrosty będą znaczące. Czy to oznacza, że przed nami kolejny lock-down?

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 1.03.2021 - zarzuty dla kobiety, która staranowała stację paliw
  2. RAPORT Z ANTENY 1.03.2021 - sklep socjalny w Radomiu

RAPORT Z ANTENY 1.03.21: będzie LOCKDOWN w całej Polsce? Minister Zdrowia ostrzega. W ślad za warmińsko-mazurskiem mogą pójść kolejne regiony: - Nie my jesteśmy panami sytuacji - zaznacza szef resortu. Jak dodaje Adam Niedzielski - za trzecią falę pandemii odpowiedzialna jest brytyjska mutacja korona-wirusa. W najbliższych dniach będzie wiadomo, jaka jest skala rozprzestrzeniania się brytyjskiej mutacji w całym kraju.​

RAPORT Z ANTENY 1.03.2021 - zarzuty dla kobiety, która staranowała stację paliw

Jeszcze dziś będą zarzuty dla kobiety, która w Rymaniu samochodem staranowała stację paliw. Policjanci musieli strzelać. Film z tego incydentu trafił do sieci. Słychać na nim jak świadkowie domagają się od policjantów żeby, ci w końcu użyli broni 37-letnia kobieta wjechała w budynek stacji, później na oślep jeździła po jej terenie.

RAPORT Z ANTENY 1.03.2021 - sklep socjalny w Radomiu

W najbliższą środę w Radomiu otwiera się sklep socjalny. Zakupy będą mogły robić tam osoby w trudnej sytuacji materialnej.Za podstawowe produkty zapłacą dużo tanie, na przykład chleb będzie kosztował 50 groszy.

Raport z Anteny 01.03