Iga Świątek - Barbora Krejcikova STREAM ONLINE LIVE WTA Rzym: Świątek - Krejcikova LIVE STREAM w INTERNECIE Świątek - Krejcikova TRANSMISJA ONLINE

i

Autor: Twitter Świątek - Krejcikova STREAM ONLINE LIVE WTA Rzym: Świątek - Krejcikova LIVE STREAM w INTERNECIE Świątek - Krejcikova TRANSMISJA ONLINE

RAPORT Z ANTENY 13.05.2021: Odrodzenie Igi Świątek w meczu drugiej rundy tenisowego turnieju w Rzymie

2021-05-13 11:01

Odrodzenie Igi Świątek w meczu drugiej rundy tenisowego turnieju w Rzymie. Polka w spotkaniu z Madison Keys przegrywała w pierwszym secie 3:5, ale udało jej się obronić trzy piłki setowe i wygrać partię. Więcej informacji znajdziecie w naszym dzisiejszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 13.05.2021: trwa policyjna obława w gminie Cedry Wielkie
  2. RAPORT Z ANTENY 13.05.2021: poszukiwania chłopców wciąż trwają

W drugim secie Świątek weszła w odpowiedni rytm i oddała Amerykance zaledwie jednego gema. Dziś 19-latka powalczy o ćwierćfinał. Jej rywalką będzie Barbora Krejcikova. Początek spotkania około południa.

Raport z Anteny 13.05

RAPORT Z ANTENY 13.05.2021: trwa policyjna obława w gminie Cedry Wielkie

Policjanci nadal poszukują 40-latka, który próbował uprowadzić kilkunastoletnią dziewczynę. W nocy mężczyzna porzucił auto, którym do tej pory się poruszał. Do próby uprowadzenia miało dojść na drodze niedaleko miejscowości Trutnowy w gminie Cedry Wielkie. Nastolatce udało się uciec i powiadomić rodziców, a ci wezwali policję.

RAPORT Z ANTENY 13.05.2021: poszukiwania chłopców wciąż trwają

Półtora tysiąca hektarów terenu, 140 kilometrów dróg, 10 kilometrów dna Odry zeskanowanego sonarem podwodnym... Wciąż trwają poszukiwania dwóch nastoletnich chłopców z Ledna w lubuskiem, którzy wyszli z domu w poniedziałek i od tej pory słuch o nich zaginął. Na miejscu cały czas pracuje 200 osób - policjantów oraz strażaków. Policjanci i strażacy w poszukiwaniach wykorzystują również drony, a na miejscu jest również śmigłowiec.