RAPORT Z ANTENY 15.03.2021: nowy selekcjoner polskich piłkarzy dziś odsłoni karty. W południe poznamy kadrę na marcowe spotkania

2021-03-15 10:12 a.d.
Paulo Sousa
Autor: CyfraSport Paulo Sousa

Czas na pierwsze poważne decyzje Paulo Sousy. Dziś o 12.00 nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski ogłosi kadrę na pierwsze mecze eliminacji mistrzostw świata.Na początku marca Portugalczyk ogłosił szeroką kadrę - na liście znalazło się aż 35 zawodników. Teraz ta lista zostanie ograniczona.

Spis treści

  1. LOCKDOWN we Włoszech - jakie zakazy obowiązują?
  2. Wypadek autobusu na Mazowszu 15.03.2021 - są ranni!

Nowy selekcjoner polskich piłkarzy dziś odsłoni karty. W południe poznamy kadrę na marcowe spotkania. Zgrupowanie rozpocznie się w kolejny poniedziałek. Polacy na początek eliminacji zagrają w Budapeszcie z Węgrami - to 25 marca. Trzy dni później z Andorą w Warszawie. Ostatniego dnia marca kadra ma zagrać z Anglią w Londynie.

Raport z anteny 15.03, godz.10

LOCKDOWN we Włoszech - jakie zakazy obowiązują?

Zakaz wychodzenia z domu i zamknięte szkoły - we Włoszech rozpoczął się twardy lockdown! Nowe restrykcje obejmują 48 mln osób w połowie regionów kraju, między innymi w Piemoncie, Kampanii czy w Lombardii, która została najbardziej dotknięta przez pandemię zeszłej wiosny.

Wszystko z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej- po raz pierwszy od kilku miesięcy liczba chorych walczących z COVID-19 na oddziałach intensywnej terapii przekroczyła 3 tysiące.

Wypadek autobusu na Mazowszu 15.03.2021 - są ranni!

7 osób rannych po wypadku na krajowej 50 niedaleko Ciechanowa na Mazowszu. Samochód osobowy zderzył się tam z busem - pięciu jego pasażerów oraz obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, a policja ustala jak doszło do wypadku

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?