Koronawirus Podkarpackie. Ile nowych zakażeń? Niestety, przodujemy w statystykach  [RAPORT MINISTERSTWA ZDROWIA 22/02/2021]

i

Autor: Alexas_Fotos /Pixabay.,com Koronawirus Podkarpackie. Ile nowych zakażeń? Niestety, przodujemy w statystykach [RAPORT MINISTERSTWA ZDROWIA 22/02/2021]

RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - kto będzie zwolniony z kwarantanny po powrocie do Polski? NOWE INFORMACJE!

2021-02-23 10:08

Nowe wytyczne już są, rząd nie wyklucza kolejnych. Wiemy już, kto będzie zwolniony z kwarantanny po powrocie do Polski, a także kto dołączy do pierwszej grupy na szczepienia przeciw COVID-19. Resort zdrowia rozważa też zmiany na granicach z Czechami i Słowacją. Doprecyzowane mają być również zasady dotyczące zakrywania ust i nosa.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - lodołamacze znów na Wiśle!
  2. RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - pożar w Gościkowie

RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - kto będzie zwolniony z kwarantanny po powrocie do Polski? NOWE INFORMACJE! W poniedziałek wieczorem w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane znowelizowane rozporządzenie Rady Ministrów ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Nowe przepisy doprecyzowują ponadto, że kwarantanny nie będą musiały odbywać osoby, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej. 

WIĘCEJ informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - lodołamacze znów na Wiśle!

Wystartowały z opóźnieniem - przez mgłę. Dziewięć lodołamaczy dostało zielone światło na wznowienie akcji na Wiśle. Poziom wody w rzece stale rośnie, a najgorsza sytuacja jest w Kępie Polskiej i Wyszogrodzie. Wody Polskie liczą na to, że w ciągu kilku najbliższych dni lodołamaczom uda się przebić już do samego Płocka.

RAPORT Z ANTENY 23.02.2021 - pożar w Gościkowie

Tragiczny pożar domu w Gościkowie w Lubuskiem. W jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Dom był dwurodzinny. Mieszkanie, w którym wybuchł ogień spłonęło całkowicie. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Ustala to prokuratura.

Raport z Anteny 23.02

Czy mógłbyś zostać nauczycielem?

Pytanie 1 z 7
Lubisz dzieci?