RAPORT Z ANTENY 23.04.2021: Po majówce - odmrażanie gospodarki? Zdaniem niektórych - TO PEWNE!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 23.04.2021: Po majówce - odmrażanie gospodarki? Zdaniem niektórych - TO PEWNE!

2021-04-23 11:10

Po majowym weekendzie trzeba rozpocząć odmrażanie gospodarki. Tak mówi wicepremier Jarosław Gowin. Jego zdaniem odejście od lockdownu na szeroką skalę powinno nastąpić jeszcze przed czerwcem. Sprawdźcie również o czym jeszcze mówimy w dzisiejszym raporcie z anteny!

Po majówce - odmrażanie gospodarki? Zdaniem niektórych - TO PEWNE! Jarosław Gowin podkreślał w dzisiejszej wypowiedzi, że spełnione musiałyby zostać niektóre warunki. Jednym z nich jest liczba osób zaszczepionych. Od czerwca turystyka i gastronomia przy obecnym tempie mogłyby już działać całkowicie swobodnie.

Raport z anteny 23.04, godz.10

RAPORT Z ANTENY 23.04.2021: orzeczenie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego

Przyzwoitość prawa została przywrócona​ - mówi obrońca Igora Tulei. A chodzi o wieczorne orzeczenie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, która nie wyraziła zgody na zatrzymanie sędziego i doprowadzenie go do prokuratury. To ta sama Izba, która w TEJ SAMEJ sprawie uchyliła sędziemu immunitet. Śledczy uważają, że to sędzia Igor Tuleya przekroczył swoje uprawnienia w 2017 roku ujawniając tajemnice ze śledztwa.

RAPORT Z ANTENY 23.04.2021: Mecze Polaków na Euro przeniesione z Dublina i Bilbao

Mecze Polaków na Euro przeniesione z Dublina i Bilbao!Są już wstępne informacje gdzie mogą zagrać Polacy. Biało czerwoni mecze grupowe rozegrają prawdopodobniew Sewilli i Petersburgu. Decyzja UEFY w tej sprawiema zapaść dziś. Dla naszej kadry nie powinno to mieć żadnego znaczenia,gdzie gramy, bo i tak nie gramy u siebie - komentuje byłyreprezentant Polski Jan Tomaszewski

Sonda
Czy jesteś za wprowadzeniem "bykowego"?