Niewybuch z II wojny światowej

i

Autor: KMP Tarnów

RAPORT Z ANTENY 30.09.2021: arsenał broni z okresu drugiej Wojny Światowej znaleziono w mieszkaniu 37-letniego mężczyzny!

2021-09-30 10:31

Arsenał broni z okresu drugiej Wojny Światowej znaleziono w mieszkaniu 37-letniego mężczyzny! Mieszkańców okolicy trzeba było ewakuować. Więcej informacji o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie znajdziecie w naszym Raporcie z Anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 30.09.2021:projekt ustawy o kształceniu lekarzy w Sejmie
  2. RAPORT Z ANTENY 30.09.2021: raport po kontroli Funduszu Sprawiedliwości

Mieszkańcy wrócili już do domów. To po ewakuacji na Osiedlu Piastów w Krakowie. Przez całą noc usuwano tam potężny arsenał broniz okresu drugiej Wojny Światowej Znaleziono go w mieszkaniu 37-letniego mężczyzny. Ewakuowano również mieszkańców dwóch domów jednorodzinnych w Igołomii Wawrzeńczycach. Tam policja również znalazła niewybuchy, mają należeć do znajomego 37- latka.

Raport z anteny 30.09

RAPORT Z ANTENY 30.09.2021:projekt ustawy o kształceniu lekarzy w Sejmie

Sejm zajmie się projektem ustawy o kształceniu lekarzy. Pierwsze czytanie zaplanowano na jutro. Minister zdrowia uważa, że to dobry sposób na walkę z brakami kadrowymi, które stanowią jeden z największych problemów polskiej służby zdrowia.

RAPORT Z ANTENY 30.09.2021: raport po kontroli Funduszu Sprawiedliwości

Najwyższa Izba Kontroli przedstawi dziś głośny, długo odwlekany raport po kontroli Funduszu Sprawiedliwości. Już wcześniej NIK informowała, że dokument jest miażdżący dla Funduszu działającego przy resorcie Zbigniewa Ziobry, ale szczegółów nie zdradziła. Według wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego, raport jest elementem politycznej gry Mariana Banasia.

QUIZ o Gwiezdnych Wojnach. Jak dobrze znasz uniwersum Star Wars?

Pytanie 1 z 15
Kto skomponował pamiętny utwór "Duel of the fates"?