Wyszyna - wóz strażacki

i

Autor: Facebook/ OSP Wyszyna Wyszyna - wóz strażacki

Ulepili wóz strażacki ze śniegu, bo nie doczekali się prawdziwego! [RAPORT Z ANTENY 15.02.2021]

2021-02-15 10:27

Nie mogli się doczekać nowego wozu, ulepili go ze śniegu. Na ten nietypowy pomysł wpadli strażacy z województwa wielkopolskiego. Wóz stanął przed OSP w miejscowości Wyszyna i szybko stał się hitem internetu. Jak wygląda śnieżny pojazd? Gdy się rozpuści, to z pewnością będzie nim można ugasić drobny pożar, jednak nie na to liczą strażacy.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - co dzieje się w Polsce?
  2. RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - restrykcje w Europie
  3. RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - co dzieje się na świecie?

Wóz stoi przed remizą. Ile wytrzyma? To zależy od pogody.

- Wystarczył niespełna tydzień ciężkiej pracy abyśmy mogli cieszyć się fabrycznie nowym ciężkim pojazdem ratowniczo-gaśniczym - napisali strażacy w mediach społecznościowych. Cały wpis możecie zobaczyć poniżej.

RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - co dzieje się w Polsce?

To jednak nie wszystko, co dziś dzieje się w kraju!

  • Od dziś drożej zapłacimy na autostradzie A2. Chodzi o odcinek między Koninem a Nowym Tomyślem. Stawki dla aut osobowych rosną o złotówkę - do 23 złotych za każdy z trzech 50-kilometrowych odcinków. Bez zmian zostają za to opłaty między Świeckiem a Nowym Tomyślem. Operator autostrady zmiany cen tłumaczy inflacją, rosnącymi kosztami utrzymania trasy i inwestycjami.
  • Tragiczny pożar wybuchł w budynku we wsi Sokolniki koło Elbląga. Ogień wybuchł w domu jednorodzinnym, a jedna osoba zginęła.

RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - restrykcje w Europie

Coraz większe restrykcje wprowadzają nasi południowi sąsiedzi, z kolei we Włoszech, choć otwarte zostały restauracje i bary a do szkół wrócili uczniowie, to zamknięte pozostają wyciągi narciarskie! I to mimo wcześniejszej zapowiedzi uruchomienia ich od połowy lutego.

RAPORT Z ANTENY 15.02.2021 - co dzieje się na świecie?

Izrael świętuje sukces akcji szczepień i ma na to twarde dowody - wśród zaszczepionych preparatem Pfizera, liczba zachorowań we wszystkich grupach wiekowych spadła aż o 94%.