Najlepszy świąteczny prezent? Oni wiedzą  - Gesek, Luka Rosi i Eratox w zimowej piosence!

Najlepszy świąteczny prezent? Oni wiedzą - Gesek, Luka Rosi i Eratox w zimowej piosence!/YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk

02-12-2019

Najlepszy świąteczny prezent? Oni wiedzą - Gesek, Luka Rosi i Eratox w zimowej piosence!

Ty i ja to jedna z pierwszych zimowych piosnek 2019 roku. Swoje siły postanowili połączyć popularni wokaliści disco polo. Łukasz Gesek do współpracy zaprosił Łukasza Rosińskiego znanego jako Luka Rosi i Przemka Budkę lidera grupy Eratox. Jak wyszło?

VOX FM na szóstkę! Stacja obchodzi urodziny

Najlepszy świąteczny prezent? Oni wiedzą  - Gesek, Luka Rosi i Eratox w zimowej piosence!

Grudzień i święta Bożego Narodzenia za pasem. To ten magiczny czas, kiedy na każdym korku rozbrzmiewają piosenki, które uwielbiamy i dobrze znamy. Jednak gdybyśmy potrzebowali odmiany z pomocą przychodzą artyści disco polo, którzy każdego roku przygotowują świąteczne piosenki. W tym roku to m.in. trio popularnych wokalistów. Piosenka Ty i ja jest zadedykowana artystom, którzy całe dnie spędzają w trasach koncertowych, dlatego najlepszym prezentem jaki mogą sobie wyobrazić jest czas dla bliskich. „Bardzo dziękuję zespołom (Eratox i Luka Rosi) za udział w tej produkcji. Dla mnie to super wyróżnienie. Cieszę się, że mogliśmy zrobić coś razem! Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza zimowa piosenka”-   napisał  pomysłodawca wspólnego nagrania Łukasz Gesek. „Genialne! Jesteście wspaniali!” - odpowiadają fani.  Ty i ja Gesek & Eratox & Luka Rosi już w sieci!


 
Eratox
Gesek
Luka Rosi
zimowa pisenka