Agnieszka Kotońska

i

Autor: screen z Instagram/@agnieszkakotonska

operacja plastyczna

Agnieszka Kotońska z Gogglebox szczerze o operacjach plastycznych. Zdradziła co chce sobie niebawem "zrobić"

2024-07-10 23:26

Agnieszka Kotońska zacisnęła zęby i dziś inspiruje Polki do zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia. Choć zgrabna sylwetka jest efektem jej ciężkie pracy i wielu wyrzeczeń, a nie zabiegów to dziś gwiazda "Gogglebox" mówi głośniej o operacji plastycznej jakiej chciałaby się poddać. Będziecie zaskoczeni jaki pierwszy zabieg chce przejść celebrytka.

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana gwiazda stacji TTV i programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta na przestrzeni ostatnich lat stała się prawdziwą celebrytką i nie tylko zaczęła częściej udzielać się w social mediach, stając się tym samym influencerką, ale przede wszystkim przeszła ogromną metamorfozę! Wyrzeczenia, zaparcie i ciężka praca sprawiły, że waga pokazała jej 40 kg na minusie. W związku z tym Kotońska często robi w sieci motywacyjne relacje na żywo, podczas których ćwiczy na rowerku stacjonarnym i odpowiada na nurtujące pytania fanek. Często sesja Q&A dotyczy jej sylwetki, która z rozmiaru XL przeszła do XS. Szok, prawda? Obecna figura gwiazdy TTV jest niezwykle estetyczna i nie widać na niej obwisłej skóry i rozstępów. Czy to efekt zabiegów i operacji plastycznych? Nic z tych rzeczy. Agnieszka Kotońska zrzuciła kilogramy z głową i rozłożyła sobie wszystko w czasie, dlatego dziś nie martwi się obwisłą skórą.

ZOBACZ TAKŻE: Dominik Abus z Gogglebox pęka z dumy! Jego syn zdobył złoty medal

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" chce się poddać operacji plastycznej

Wygląd Agnieszki Kotońskiej uległ sporej zmianie. Metamorfoza kobiety jest widoczna gołym okiem i nie chodzi tu teraz tylko i wyłącznie o jej zgrabną sylwetkę, ale także o włosy czy też powiększone usta. Kobieta dba o siebie i nie próżnuje jeśli chodzi o delikatne zabiegi medycyny estetycznej. W ostatniej sesji Q&A na Instagramie, celebrytka zdecydowała się publicznie odpowiedzieć na pytanie czy poprawiała sobie coś po odchudzaniu operacjami plastycznymi. Kotońska zaprzeczyła i wyznała, że jedyną operacją o jakiej marzy to operacja powiększenia biustu:

- Absolutnie nic nie poprawiałam żadnymi operacjami plastycznymi. Na tą chwilę co bym chciała sobie zrobić to BIUST, ale się boję.. hihi - można było przeczytać pod pytaniem w relacji na InstaStories celebrytki.

Operacja powiększenia biustu jest operacją inwazyjną, jednak w ostatnich latach wiele celebrytek się na nią decyduje. Biust powiększyła już między innymi Wersow, Małgorzata Rozenek-Majdan, Blanka Lipińska, Doda, Natalia Siwiec, czy też Karolina Gilon. Jesteście zaskoczeni wyznaniem Agnieszki Kotońskiej?

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądali Kotońscy z Gogglebox. Na starym zdjęciu trudno ich rozpoznać!

Listen on Spreaker.