Dawid Narożny spodziewa się trzeciego dziecka? „Zabrałem małą na śledzia”

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Dawid Narożny spodziewa się trzeciego dziecka? „Zabrałem małą na śledzia”

Dawid Narożny spodziewa się trzeciego dziecka? „Zabrałem małą na śledzia”

2022-07-12 11:24

Popularny wokalista disco polo znów zostanie ojcem? Dawid Narożny w nietypowy sposób poinformował fanów, że spodziewa się trzeciego dziecka. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi zabrał żonę do restauracji - „Skąd ona ma takie zachcianki? Jak myślicie?” - pyta Narożny.

Dawid Narożny przez wiele lat był mężem Magdaleny Narożnej, również popularnej wokalistki disco polo. Para wspólnie występowała w zespole Piękni i Młodzi. Dziś byli małżonkowie nie utrzymują bliższych kontaktów, mimo, że wychowują córkę - Gabrysię. Od dwóch lat Dawid Narożny występuje solo. Utwory takie, jak np. „Prezent” czy „Nosiłem kwiaty Ci” są uwielbiane przez fanów piosenkarza. Gwiazdor disco polo odnalazł szczęście nie tylko na ścieżce zawodowej ale i prywatnej. Po rozwodzie związał się z piękną Joanną. Para doczekała się już syna - Marcela, w ubiegłym roku postanowili wziąć ślub. Dawid i Joanna dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio wokalista zamiesił na Instagramie zdjęcie z żoną i wymownym podpisem. - Zabrałem małą na śledzia. Skąd ona ma takie zachcianki? Jak myślicie?” - zapytał fanów. Internauci automatycznie postawili diagnozę. Zwrócili też uwagę, że żona Dawida Narożnego ostatnio informowała także o wzmożonej ochocie na czekoladę.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny – kim jest? Wiek, żona, dzieci, Instagram, Piękni i Młodzi

- Czyżby Marcel będzie miał rodzeństwo?

- Ja po tej czekoladzie już coś czułam...

- Albo ciąża albo po prostu babskie dni.

- Będzie dzidzia druga? - komentują internauci.

Dawid Narożny ani jego żona nie odpowiadają wprost, ale pod pytaniami o ciąże zostawiają serduszka. Wygląda na to, że na oficjalne informacje jeszcze musimy poczekać.

Wakacje po polsku – Mazury

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?