DiscoBoys grali bez prądu, a fani byli zachwyceni

i

Autor: Screenshot Instagram/ kamil_kossakowski DiscoBoys grali bez prądu, a fani byli zachwyceni

Fani byli zachwyceni

Dramat podczas występu DiscoBoys. Chłopcy poradzili sobie KONCERTOWO

2023-08-31 23:04

Kamil Kossakowski i jego DiscoBoys dali ostatnio czadu tak, że… scena nie wytrzymała. I to dosłownie. Podczas jednego z ostatnich koncertów doszło bowiem do nieoczekiwanej usterki. Chłopaki udowodnili jednak, że żadne wyzwanie im niestraszne i w efekcie zgromadzona publika otrzymała występ, jakiego z pewnością długo nie zapomni.

DiscoBoys to formacja, która dowiozła nam już szereg przebojów, pokroju “Lubiła Tańczyć”, “Brunetki” i “Włosy blond”, a w te wakacje chłopcy byli doprawdy porządnie zapracowani. Jeździli od miasta do miasta, dawali koncert za koncertem i byli chyba jednymi z najczęściej występujących disco polowców sezonu. I w końcu coś musiało pójść nie tak, prawda?

DiscoBoys grali bez prądu, a fani byli zachwyceni

Podczas koncertu na dożynkach w Gminie Warta scena nie wytrzymała i zabrakło prądu. Co zrobili muzycy z DiscoBoys? Grali dalej! Bo w końcu komu potrzebna jest elektryczność, gdy ma się takiego powera?

Chłopaki pod przewodnictwem Kamila Kossakowskiego grali na niepodłączonych instrumentach, a publiczność, wraz z wokalistą, zdzierała gardła śpiewając ich piosenki. Wszyscy bawili się doskonale, a to przecież najważniejsze. Nagranie z tego niecodziennego zajścia trafiło do sieci i w mig posypały się komentarze. Internauci wychwalali (nomen omen) koncertową postawę DiscoBoys i chwalili się fotkami z eventu.

- I tak było cudownie

- I tak był koncert udany było super

- Bo nasz król discoboys zawsze sobie da radę nawet bez produ..megaaa

- Fenomenalni

- No to daliście radę chłopaki brawo wy.

… czytamy na Facebooku.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
VOX test wiedza ogólna