Dzieci Michała Wiśniewskiego 2022 - imiona. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje?

i

Autor: AKPA Dzieci Michała Wiśniewskiego 2022 - imiona. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje?

Celebryci

Dzieci Michała Wiśniewskiego - IMIONA. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje i z kim?

2024-02-02 10:42

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2023 są w kręgu zainteresowań wielu osób. Jeden z najpopularniejszych polskich artystów był w kilku poważnych związkach i z wieloma kobietami ma potomków. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Jak mają na imię dzieci Wiśniewskiego z Ich Troje? Poznajcie wszystkie już teraz.

Spis treści

  1. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje 2024
  2. Dzieci Michała Wiśniewskiego - wszystkie imiona
  3. Dzieci Michała Wiśniewskiego 2024 - Xavier Michał
  4. Dzieci Michała Wiśniewskiego 2024 - Fabienne Marta
  5. Dzieci Michała Wiśniewskiego - Etinnette Anna
  6. Dzieci Michała Wiśniewskiego - Vivienne Vienna
  7. Dzieci Michała Wiśniewskiego - Falco Amadeus Wiśniewski
  8. Dzieci Michała Wiśniewskiego - Noël Cloé Wiśniewski

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2023 - imiona są wyszukane i oryginalne. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje? Jakie mają imiona dzieci Michała Wiśniewskiego? Życie prywatne lidera grupy, która odpowiada między innymi za hit Babski Świat to od kilkunastu lat gorący temat. Czerwono-włosy piosenkarz jest czterokrotnie rozwiedziony. Pierwszy związek tworzył z Magdą Femme. Byli ze sobą od 1996 do 2001 roku. W 2002 artysta poślubił Martę Mandrykiewicz, czyli Mandarynę. Wszystko transmitowane było w telewizji. Gwiazdy często pokazywały się razem i nie wstydziły się swojej prywatności, o czym dowodził program Jestem Jaki Jestem. Trzecia żona Michała Wiśniewskiego to Anna Świątczak. Wzięli ślub w 2006 roku, a rozwiedli się 5 lat później. W 2012 roku Michał Wiśniewski kolejny raz wszedł w związek małżeński. Jego żoną była córka Apoloniusza Tajnera, Dominika. Był to najdłuższy związek w życiu artysty. Trwał bowiem siedem lat i co ciekawe, to lider grupy Ich Troje złożył pozew o rozwód. Kolejna partnerka Michała Wiśniewskiego to Pola. Fotografka, z którą wziął ślub w 2020 roku.

Sławomir Świerzyński Bayer Full 2024 - dzieci, żona, wiek, konie, majątek, córka, porwanie

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje 2024

Dzieci Michała Wiśniewskiego to gorący temat i za każdym razem, gdy artysta pojawia się w telewizji, internauci poszukują informacji w temacie jego potomków. Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Z drugą żoną, Mandaryną ma dwoje dzieci, z trzecią żoną Anną Świątczak również dwoje, w styczniu 2021 roku na świat przyszło piąte dziecko, z Polą. W 2023 roku Pola Wiśniewski urodziła szóste dziecko artysty.

Dzieci Michała Wiśniewskiego - wszystkie imiona

Imiona dzieci Michała Wiśniewskiego są znane. Z Martą Mandaryną Wiśniewską ma syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę. Natomiast ze związku z Anną Świątczak ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Najmłodsze dzieci Wiśniewskiego to syn, Falco Amadeus i Noël Cloé.

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2024 - Xavier Michał

Xavier Michał Wiśniewski urodził się 24 czerwca 2002 roku, co oznacza, że w 2022 roku obchodził 20. urodziny. Porzucił studia dziennikarskie i obecnie pracuje w gastornomii. Głośno było ostatnio o jego spotkaniach z Weroniką Fabijańską, czyli córką aktora, Seabstiana Fabijańskiego. Xavier również idzie w muzykę. Wypuścił utwór Mgła.

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2024 - Fabienne Marta

Fabienne Wiśniewska, czyli drugie dziecko ze związku z Mandaryną. Urodziła się 21 sierpnia 2003 roku.

Dzieci Michała Wiśniewskiego - Etinnette Anna

Etiennette Anna Wiśniewska przyszła na świat 17 września 2006 roku. Jest córką Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Poszła w ślady rodziców i również śpiewa. Razem wydali piosenkę Jest tak, czyli Rozmowa ojca z Córką. W lipcu 2022 córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu! Pokazała filmik, na którym całuje się ze swoją partnerką.

Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu. Kim jest żona Sławomira?

Dzieci Michała Wiśniewskiego - Vivienne Vienna

Vivienne Vienna Wiśniewska, czyli druga córka Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Przyszła na świat 2 lutego 2008 roku i także chciałaby zostać piosenkarką. W 2020 roku wydała piosenkę pt. Nie straszne strachy.

Dzieci Michała Wiśniewskiego - Falco Amadeus Wiśniewski

Falco Amadeus Wiśniewski, jeden z najmłodszych dzieci Michała Wiśniewskiego. To też drugi syn artysty. Chłopiec jest owocem miłości z Polą.

Dzieci Michała Wiśniewskiego - Noël Cloé Wiśniewski

Noëla Cloéto najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego. Jego mamą również jest Pola. Chłopiec przyszedł na świat 16 maja 2023 roku.

Sonda
To dobry pomysł?