Hotel Paradise 7: Sabina odpadła z programu. Padły gorzkie słowa pod adresem Łucji i Rocha

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise 7: Sabina odpadła z programu. Padły gorzkie słowa pod adresem Łucji i Rocha

Dramy

Hotel Paradise 7: takiego pożegnania jeszcze nie było! ”Dno dna”, ”Największy wąż odpadł”

2023-09-01 21:50

Sabina odpadła z ”Hotelu Paradise 7”. Ku uciesze widzów z programem pożegnała się jedna z najbardziej krytykowanych uczestniczek, jednak trzeba przyznać, że odeszła z hukiem.

Oj dzieje się w tym ”Hotelu Paradise 7”. Nowa edycja zaczęła z grubej rury i nie zwalnia tempa. Za nami pierwsze rajskie rozdanie, w wyniku którego program opuściła Sabina. Trzeba przyznać, że trochę się na to zapowiadało (niektórzy widzowie nawet prosili o to w komentarzach), gdyż uczestniczka miała dość poważną spinę z Łucją (choć co prawda nie ona jedyna).

Sabina nie zamierzała jednak odejść ze spuszczoną głową. Pożegnała się w widowiskowym stylu… wygarniając co niektórym ich przewinienia – czy to prawdziwe, czy też urojone tudzież wyolbrzymione.

CZYTAJ TAKŻE: Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

”Hotel Paradise 7” – Sabina odpadła z programu. Padły gorzkie słowa pod adresem Łucji i Rocha

Gdy podczas rajskiego rozdania okazało się, że Łucja otrzymuje immunitet, a Sabina żegna się z programem, była uczestniczka zapytała, czy może coś powiedzieć. Klaudia El Dursi nie zamierzała jej oczywiście powstrzymywać i… wtedy się zaczęło. Sabina przyznała, że pomyliła się co do Rocha (gwoli przypomnienia – tego Rocha, którego widzowie uważają za najsympatyczniejszą i najbardziej rozgarniętą osobę w całym programie), gdyż okazał się ”nielojalną chorągiewką”.

Chciałam powiedzieć wszystkim, że ja byłam z wami szczera. Ja chciałam wam dać moją pozytywną energię i chciałam tę grupę wziąć do kupy. (…) Mój partner – bardzo się pomyliłam. Mam w sobie naiwność dziecka, która mnie bardzo gubi i moja wiara w ludzi niestety jak zwykle mnie zawiodła, bo chciałam wierzyć, że jest faktycznie bardzo lojalny do mnie. Niestety okazał się chorągiewką – stwierdziła z żalem Sabina.

Potem nadeszła pora na Łucję, którą Sabina bez pardonu nazwała żmiją.

Koleżanka nowa, która przyszła – Łucja. Uważajcie, bo żmije są jadowite – ostrzegła pozostałych uczestników.

”Hotel Paradise 7” – widzowie miażdżą Sabinę. Jej postawa rozwścieczyła wiele osób

Internauci jak zwykle nie zawiedli i zalali social media swoimi przemyśleniami. W komentarzach roi się od słów krytyki pod adresem Sabiny – niektórzy twierdzą nawet, że było to najbardziej nietaktowne i pozbawione klasy pożegnanie w dziejach ”Hotelu Paradise”.

- Największy wąż odpadł zero klasy do końca

- Jeśli słowo "toksyczna” miałoby wygląd, wyglądałoby jak Sabina

- Główna nagroda za najbardziej żenujące odejście wędruje do.....

- Takiego żenującego pożegnania jak dziś Sabinka nie miał nikt w historii Polskiego HP...

- Takiego odejścia jak dziś bez odrobiny klasy nie było nigdy... W żadnej edycji HP... Sabinka pozamiatała... Tragedia.

- Sabinka trochę pokory... Dno dna Twoje pożegnanie...

… czytamy w komentarzach.

Oczywiście program zakłada możliwość powrotu Sabiny, ale sądząc po internetowych wpisach… widzowie nie byliby szczególnie zachwyceni takim obrotem spraw. Czy będzie jednak wielki come back? Czas pokaże.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska