Karolina Gilon

i

Autor: screen z Instagram/@karolinagilonofficial Popularna prezenterka zaczynała w serialu VIVA Polska

Karolina Gilon - kim jest popularna prezenterka? Wiek, wzrost, instagram, partner, tatuaże, choroba, Top Model

2022-09-02 15:39

To jedna z gwiazd telewizji Polsat, choć jej kariera rozkręciła się dzięki udziałowi w programie TVN. Wysoka blondynka z nogami do nieba, zadziorną chrypą wyróżnia się z tłumu swoimi tatuażami. Kim jest Karolina Gilon? Poznajcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Karolina Gilon - wiek

Prezenterkę zazwyczaj oglądamy w pełnym makijażu i z idealnie ułożonymi włosami, dlatego trudno tak naprawdę na pierwszy rzut oka określić ile lat ma Karolina Gilon. Według danych dostępnych w internecie wiadomo, że urodziła się w 1989 roku w Mrągowie. W 2022 roku kończy w takim razie 33 lata.

Karolina Gilon - wzrost

Na pierwszy rzut oka widać, że Gilon należy raczej do wysokich kobiet. Na koncie ma karierę w modelingu, nic dziwnego, że jej wzrost to 181 cm.

CZYTAJ TAKŻE: Zmiany w programie nie podobają się fanom "Za dużo kombinowania" Uczestnicy Love Island 6. dobrali się w pary

Jak przygotować się na nowy rok szkolny? Ja Wam Pokażę w VOX FM

Karolina Gilon - Instagram

Karolina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie publikuje klipy z programów, które prywadzi, ale również z podróży i imprez. Znajdziecie ją tam jako @karolinagilonofficial

Karolina Gilon - partner

Karolina Gilon mimo dużej aktywności w social mediach chroni intymne szczegóły, takie jak związek czy partner, dlatego też w sieci trudno znaleźć informacje czy się z kimś spotyka.

CZYTAJ TAKŻE: Ninja Warrior 2022 - szósta edycja w telewizji Polsat. Uczestnicy pokonają nowe przeszkody. Kiedy oglądać?

Które pary "Love Island: Wyspa Miłości 5" są razem?

Karolina Gilon - tatuaże

Są jej znakiem rozpoznawczym. Karolina Gilon wytatuowane ma obie ręce (rękawy), obojczyki (napisa i kokarda), a także brzuch, plecy i ona uda. Chyba najbardziej wzruszający tatuaż widnieje na nadgarstku. To czerwone serce z napisem "mom", a jej mama ma bardzo podobną dziarę w tym samym miejscu.

Karolina Gilon - choroba

Jakiś czas temu Karolina Gilon wyznała, że cierpi na zespół SIBO, który objawia się problemami jelitowymi tj. biegunki, bóle brzucha, niedożywienie, utrata wagi. Gilon przyznała wtedy, że z powodu ogromnego bólu musiała nie raz zmieniać swoje plany zawodowe.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 2022 - przed nami 6. sezon popularnego show! Zobacz willę i uczestników. Kiedy leci? Jak oglądać?

Sonda
Kto z Love Island. Wyspa Miłości 6. wzbudza w Tobie największą sympatię?

Karolina Gilon - Top Model

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że udział w Top Model otworzył jej drzwi do kariery! Celebrytka zadebiutowała jednak w telewizji grając w serialu Miłość na bogato (VIVA Polska). Gdy przyszła na casting Michał Tyszka nazwał ją "pączusiem", co nie przeszkodziło jej zajść daleko, bo z Top Model odpadła tuż przed finałem (zajęła 4. miejsce). Gilon brała udział w 5. edycji show TVN. I choć nie zrobiła zawrotnej kariery w modelingu, to na pewni przyczyniło się to do jej aktualnej popularności.