Królowa życia i disco polo? Monika Chwajoł z gorącą premierą „Każdy krok” przedpremierowo tylko w VOX FM. Co wiemy o tej nowości?

i

Autor: Instagram.com/monikachwajol_official Królowa życia i disco polo? Monika Chwajoł z gorącą premierą „Każdy krok” przedpremierowo tylko w VOX FM. Co wiemy o tej nowości?

Królowa życia i disco polo? Monika Chwajoł z gorącą premierą „Każdy krok” przedpremierowo tylko w VOX FM. Co wiemy o tej nowości?

2022-10-24 21:32

Niektórym może kojarzyć się z programem „Królowe życia” ale fani uwielbiają ją także za piosenki disco polo. Monika Chwajoł lada dzień wypuści do sieci nowość. Utworu „Każdy krok” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą teledysku, tylko w VOX FM. Kiedy i co wiemy o tej piosence?

Po udziale w programie TTV „Królowe życia” Monika Chwajoł rozkwita jako wokalistka disco polo. W swojej solowej karierze wydała już takie single, jak m.in.: „Tylko ty", „Królowa nocy", „Szarlotka" czy „Wszystkie dziewczyny". Fani nie mogą doczekać się już kolejnych nowości. Lada dzień do sieci trafi utwór pod tytułem „Każdy krok”. Teledysk do piosenki był kręcony w mieście artystki – Krakowie. Zanim będzie można zobaczyć efekty, piosenki będzie można posłuchać w VOX FM. -  Na antenie radia usłyszycie mnie oraz mój nowy kawałek – zaprasza na swoim Instagramie Monika Chwajoł. „Każdy krok” przedpremierowo tylko w VOX FM, we wtorek, 25 października około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Delikatna blondynka, która nie boi się męskich zadań! Monika Chwajoł będzie gościnią Przemka Sasowskiego w VOX FM

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM