Łobuzy ft. Topky – „Dawaj mi pyska” niesie się na YouTube. Refren siedzi w głowie aż miło

i

Autor: YouTube.com/ Łobuzy 523 Łobuzy ft. Topky – „Dawaj mi pyska” niesie się na YouTube. Refren siedzi w głowie aż miło

Łobuzy ft. Topky – „Dawaj mi pyska” niesie się na YouTube. Refren siedzi w głowie aż miło

2022-07-24 6:21

Ale niesamowite połączenie! Komentują fani obu zespołów. Nowość pod tytułem „Dawaj mi pyska” rozbrzmiewa już na platformie YouTube. Łobuzy ft. Topky to duet na jaki czekali miłośnicy muzyki tanecznej. Kawałek buja aż miło a refren zostaje w głowie na długo – zachwycają się także koledzy z branży disco polo.

Łobuzy ft. Topky – „Dawaj mi pyska” już na YouTube i zachwyca fanów nie tylko brzmieniem ale i teledyskiem. Kawałka jako pierwsi mogli posłuchać słuchacze VOX FM. Jeszcze przed premierą nowość wzbudzała ogromne zainteresowanie. Zespół Łobuzy słynie z szalonych piosenek, których teksty trzeba traktować z przymrużeniem oka czego dowodem jest największy hit grupy – „Ona czuje we mnie piniądz”. Z kolei Topky to dla wielu kwintesencja dobrej muzyki disco. Odkąd we wrześniu 2021 roku Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz rozstały się z Top Girls i stworzyły duet fani mają okazję posłuchać także kawałków w klubowym klimacie. Ich „Szpile” mają miliony odsłon w serwisie YouTube. Kolaboracja z MiłymPanem i zespołem Defis, której efektem jest „Jeden taniec, jedna noc” to jeden z największych hitów tego roku. Czy duet z Łobuzami również okaże się sukcesem? Wszystko na to wskazuje. Zabawny tekst, muzyka, która niesie i ciekawy teledysk doceniają także koledzy z branży. – W pamięci pozostaje refrenik. Dobra robota – komentuje zespół Extazy, któremu wtórują internauci.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]

- Piosenka idealna! Duet zgrany, i naprawdę rozrabiacie tym utworem! Nic tylko dać pyska za ten song!

- Rewelacyjny teledysk, piosenka extra, jest moc, energia i power, czuć także trochę klubowego bitu. Świetna produkcja.

- Oooooo matko co za teledysk, muzyka i tekst po prostu genialne. To może być kolejna bomba, to będzie po prostu świetna perełka idealnie na wakacje - komentują internauci.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?