„Love Island 7”: Jagoda i Wojtek się ROZSTALI? „Cięższy okres”

i

Autor: Screenshot Instagram/ jagodagromala „Love Island 7”: Jagoda i Wojtek się ROZSTALI? „Cięższy okres”

Love Island. Wyspa miłości

„Love Island 7”: Jagoda i Wojtek się ROZSTALI? „Cięższy okres”

2023-04-25 19:51

Jagoda i Wojtek z „Love Island 7” byli ulubieńcami widzów, którzy od opuszczenia przez nich programu skrupulatnie śledzą ich poczynania w sieci, kontrolując, czy para wciąż jest razem. Ostatnie wydarzenia wzbudziły jednak ich niepokój i zaczęto spekulować, że zakochani rozstali się. Ile jest w tym prawdy? Głos w sprawie zabrała sama Jagoda.

Jagoda i Wojtek może nie weszli do finału „Love Island 7”, ale zaskarbili sobie sympatię widzów. Fanów poruszyła szczególnie postawa kobiety, która po opuszczeniu wyspy przez Wojtka, postanowiła dobrowolnie odejść z programu, by do niego dołączyć. I choć podkreślała jasno i wyraźnie, że nie są z związku, liczne zdjęcia i relacje na Instagramie wskazywały, że utrzymują kontakt i romantyczną relację.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

„Love Island 7”: Jagoda i Wojtek się ROZSTALI?

Od jakiegoś czasu zaczęły jednak dziać się… dziwne rzeczy. Internauci zwrócili uwagę na znikające zdjęcia z sociali Jagody i Wojtka, oraz wyłączone możliwości komentowania. Dla wielu stało się jasne, że uczucie tych dwojga nie przetrwało i po sieci zaczęły krążyć opowieści dziwnej treści i wszelkiej maści teorie. Te spekulacje postanowiła uciąć sama Jagoda, która – za pośrednictwem Instastory – wydała oficjalne oświadczenie w sprawie. Przyznała, że przechodzą obecnie z Wojtkiem ciężki okres, ale nie należy od razu skreślać ich relacji.

Kochani, bardzo prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Mamy cięższy okres w naszej relacji. Dbamy, aby wszystko było w porządku. Chcemy zachować harmonię w naszych serduszkach i okazać sobie należyty szacunek. Potrzebujemy spokoju, oddechu – napisała Jagoda, w imieniu obojga.

Następnie dodała, że podchodzą do sprawy na spokojnie i bez pośpiechu, bo w miłości wszystko toczyć się musi swoim tempem. Ponownie też podkreśliła, że nie ma tu mowy o rozstaniu, bo nigdy formalnie nie byli w związku.

Pragnę przypomnieć, że nie byliśmy w związku – budowaliśmy naszą relację. Aktualnie przechodzi przez cięższy okres. Każdy z nas zasługuje na miłość głębszą niż sam ocean. Ze spokojem. W życiu jest wiele niewytłumaczalnych rzeczy, jedną z nich jest fakt, że deszcz zawsze pada na ludzi, który najbardziej zasługują na słońce.

Na koniec Jagoda dodała pokrzepiającą wiadomość, że choć obecnie jest ciężko, to oboje z Wojtkiem zdają sobie sprawę, że w kwestiach miłosnych nie zawsze jest kolorowo, i zamierzają walczyć o tę relację.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.