Dramy

Love Island 8: Karolina rozbiła związek Jaqueline i Bartka? Doszło do zdrady

2023-10-16 16:28

Finał “Love Island 8” w oparach skandalu. Widzowie są wściekli, a Jaqueline potwierdza brutalną prawdę. Co na to Karolina i Bartek? Co właściwie wydarzyło się po finale tegorocznej edycji?

Karolina rozbiła związek Jaqueline i Bartka. Po godzinach spekulacji doczekaliśmy się wreszcie oficjalnego potwierdzenia i to z ust samej Żaki. Ale od początku…

W finale 8. edycji programu “Love Island. Wyspa Miłości” znalazły się cztery pary – Laura i Armin, Jaqueline i Bartek, Karolina i Rafał oraz Oliwia i Adam. Zwyciężyli ci pierwsi, a Żaki i jej wybranek musieli obejść się smakiem. Ona w sumie podwójnie, bowiem tuż po finale, gdy tylko wylądowała w Polsce, obwieściła, że wraca jako singielka i jej związek z Bartkiem to już przeszłość. Co się stało? A no Karolina się stała.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 8 – kolejni finaliści ogłosili rozstanie! Co tu poszło nie tak?

Love Island 8 – Jaqueline potwierdza pogłoski. Bartek zdradził ją z Karoliną

Internauci szybko podłapali temat i zaczęli dopytywać, cóż takiego się stało. Jedni uważali, że ich związek od początku był udawany, ale z każdą kolejną godziną napływało więcej pogłosek o “grubej dramie”. W sieci pojawiły się intrygujące wpisy sugerujące, że za rozpad ich relacji odpowiada “ulubienica publiczności”, Karolina Gackowska. Ile było w tym prawdy? Otóż wygląda na to, że 100%, bowiem Żaki potwierdziła to właśnie na swoim InstaStories.

Spekulacje w internecie są prawdą – zastałam Bartka w łóżko z Karoliną. Nie ma już tutaj czego zbierać – obwieściła Jaqueline.

Uczestniczka “Love Island 8” przyznała, że była w wielkim szoku, ale z czasem pogodziła się z tą sytuacją i uznała, że lepiej, że jego skłonność do skoków w bok wyszła teraz, aniżeli miałaby wyjść w przyszłości, gdy ona byłaby już porządnie zaangażowana.

Love Island 8 – Karolina odpowiada na rewelacje Jaqueline. Przedstawi swoją wersję wydarzeń

Na Karolinę spadła olbrzymia krytyka. W sieci aż roi się od komentarzy w stylu: “Jak ci nie wstyd?”. Co na to sama naczelna femme fatale i bez dwóch zdań najbardziej kontrowersyjna uczestniczka “Love Island 8”? Nie zaprzeczyła jakoby taka sytuacja – że poszła z Bartkiem do łóżka – miała miejsce. Zapowiedziała jednak, że przedstawi nam swoją wersję wydarzeń w livie, który odbędzie się dziś o 21:30. Czekamy zatem z niecierpliwością na to, co ma nam do powiedzenia.

Czas przerwać milczenie. Przedstawić też drugą stronę, bo to nigdy nie zamyka się na jednej osobie i tych perspektyw jest znacznie więcej – napisała Karolina na Instagramie.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: sonda damsko męska