Fani w szoku

Love Island 8: kolejni finaliści ogłosili rozstanie! Co tu poszło nie tak?

2023-10-16 14:42

“Love Island 8” nie skończyło się zbyt dobrze dla większości par biorących udział w finale. Choć zwycięzcy, Laura i Armin, obwieścili, że zamierzają kontynuować i pielęgnować swoją relację, aż dwie pary wróciły do Polski osobno. Wpierw Jacquelin poinformowała swoich obserwatorów, że nie jest już z Bartkiem, a następnie Oliwia wrzuciła InstaStories z koleżanką i… dość wymownym opisem.

8. edycja programu “Love Island. Wyspa Miłości” uchodzi obecnie za najgorszą z dotychczasowych. Widzowie nie zostawiają na produkcji suchej nitki i systematycznie zamieszczają krytyczne komentarze zarówno pod adresem uczestników, jak i twórców.

Najbardziej obrywało się dotąd Karolinie i w finale nie było inaczej – dziewczyna wraz z Rafałem zajęła 3. miejsce, więc internauci zaczęli krzyczeć o ustawce i fałszerstwie, bo “nikt przecież na nią nie głosował”. Teraz odbiorcy mają jednak używanie w związku z dwiema innymi parami, które nie doleciały razem nawet do Polski.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Rocha i Krzyśka łączy coś więcej? Dodają coraz bardziej zaskakujące relacje i posty

Love Island 8 – Oliwia i Adam rozstali się. Czemu nie są już razem?

Po tym jak Jacquelin zaskoczyła widzów wiadomością, że do ojczyzny wróciła jako singielka, nadszedł czas na Oliwię. W programie była ona z Adamem i jako para weszli do finału, gdzie zajęli 4. miejsce. I jak widać słusznie nie wygrali, bo miłość skończyła się nader szybko. A tak przynajmniej możemy wnioskować z wpisu uczestniczki “Love Island 8”.

Właśnie wracamy z “Wyspy miłości”. Miłości może nie znalazłyśmy, ale siebie znalazłyśmy, więc informacje na pewno na dniach wam podamy, więc czekajcie i miłego dnia wam życzę – obwieściła Oliwia na InstaStories, zamieszczając jednocześnie relację z Żaki.

Na kolejnym ujęciu oznaczyła zresztą koleżankę z programu i dodała nie pozostawiający wątpliwości podpis Single ladies (pol. Singielki). O co poszło z Bartkiem i czemu nie są już razem? Zgodnie z obietnicą Oliwki – przekonamy się już wkrótce.

- Wielka przyjaźń i fundament na przyszlość👍 aż tak kazali Wam nas oszukiwać

- Tylko jedna para prawdziwa, pozostałe grali pod publicznie by dojść i finału i kasy

- Najszybszy rozpad „związków” jaki widziałam

- Czego tu gratulować chyba aktorstwa

… piszą internauci.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: torebkowe skarby