Love Island 8: Karolina znów się popisała. Aż żal biednego Marcina

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8: Karolina znów się popisała. Aż żal biednego Marcina

Programy randkowe

Love Island 8: Karolina znów się popisała. Aż żal biednego Marcina

2023-10-11 16:54

Karolina ewidentnie bardzo się stara by wejść do finału i wygrać “Love Island 8”, ale ostatnio przeszła już samą siebie. Widzowie pieją ze śmiechu i czekają na reakcję Marcina, a.k.a jej byłego (chyba) narzeczonego, który jakiś czas temu pożegnał się z programem.

“Love Island 8” chyli się ku końcowi, zatem atmosfera gęstnieje, napięcie rośnie, a uczestnicy robią co mogą, by stać się szczęśliwcami, którzy wejdą do wielkiego finału. Jedną z pretendentek do tytułu zwyciężczyni tegorocznej edycji jest Karolina – najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Wyspy Miłości, która narobiła już sporo bigosu i skakała z kwiatka na kwiatek, ale teraz – jak twierdzi – wreszcie znalazła tego jedynego. Nieco się jednak zagalopowała w swoich wielkich wyznaniach, a tak przynajmniej sądzą internauci.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 8 – widzowie nie wierzą w miłość Armina i Laury. “Wygląda na aktora i to dość słabego”

Love Island 8 – Karolina znów oberwała od widzów

Karolina jakiś czas temu połączyła się w parę z Rafałem i na obecną chwilę wiedzie im się całkiem dobrze. Dziewczyna wypaliła jednak w pewnym momencie, że nigdy nie była zakochana. I nie byłoby w tym wyznaniu nic dziwnego, w końcu jest młoda, gdyby nie fakt, że… była przecież zaręczona. W programie pojawił się zresztą jej były narzeczony, co opatrzone zostało wielką dramą, łzami i masą dziwnych akcji – widzowie podejrzewali nawet, że ich rozstanie to pic na wodę i zwykła ustawka. Co mógł poczuć Marcin słysząc takie słowa z ust kobiety, z którą miał wziąć ślub? Tego nie wiemy, ale miło mu raczej nie było.

- Marcin ex Karoliny dostał przysłowiowego plaskacza na wizji w ostatniej scenie. Karolina stwierdziła ze nigdy nie była zakochana

- Czy Karolina właśnie powiedziała że nigdy się nie zakochała? 🤦‍♀️ Marcin ogląda i się załamie chłop

- Karolina nigdy się nie zakochała a narzeczonego miała 😂 masakra 😂 ta dziewczyna jest porażką

- Karolina nigdy nie była zakochana ale była zaręczona hit

- Nigdy się nie zakochałam - mówi to laska , która miała przed programem narzeczonego .ciekawe co w tej chwili czuje Marcin , bo niby z jakiego powodu planowała z nim ślub jak nie z miłości ? Masakra

… czytamy w komentarzach.

Love Island 8 – finał już za kilka dni. Kiedy premiera ostatniego odcinka?

Jak już wspominaliśmy, powoli kończy się nasza przygoda z 8. edycją “Love Island”. Finałowy odcinek tegorocznej Wyspy Miłości ukaże się w najbliższą sobotę, 14 października, o godz. 21:00.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska