wyspa miłości

Love Island 9: Adrian naprawdę wróci do programu?! Widzowie nie mają wątpliwości

2024-04-08 8:18

Program Love Island 9 bywa mocno nieprzewidywalny o czym doskonale wiedzą wszyscy ci, którzy oglądają go na bieżąco. Islanderzy dbają o to, żeby co odcinek dostarczyć nam roller coaster emocji, a wszystko podsyca jeszcze sama produkcja. Czy ta do randkowego reality show przywróci Adriana? Nie jest to wykluczone.

Love Island 9: Adrian wróci do programu?

To w sumie było do przewidzenia. Najpierw przez kilka tygodni widzowie programu Love Island 9 mocno krytykowali Adriana i cisnęli mu w komentarzach za to, jak zachowuje się na ekranie. Potem, gdy odpadł z Love Island 9 niektórzy zaczęli twierdzić, że zawsze go lubili, a teraz gdy nie ma go już od jakiegoś czasu - pojawiają się głosy o tym, że w sumie to szkoda, że nie ma Adriana, bo dzięki niemu w programie było ciekawiej. Nie brakuje też komentarzy, że fajnie byłoby gdyby Adi wrócił do Love Island 9. Zdaniem widzów - choć był on nieco nieznośny, to zasadniczo robił trochę dymów w programie (czyli na plus). I w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Dzięki Adiemu "studiuję prawo" zawsze coś się działo. Czy w takim razie jest szansa na to, że wróci do randkowego reality show? Nie jest to wykluczone.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: widzowie chcą powrotu Adriana

Choć Adrian z Love Island 9 nie dostał się do finału, to raczej wszyscy na długo go zapamiętają. Był na tyle charakterystyczny, że trudno wyrzucić go z głowy. Czy jednak na tyle, by móc sobie wrócić nagle do programu? Zdaniem widzów, którzy udzielają się w komentarzach na profilu Love Island 9 nic nie jest wykluczone. Fani show zwiastują wielki powrót Adiego.

Czyżby to Adrian wszedł w następnym odcinku?😮🙌

Adrian raczej juz nie ,ale myślę czy ten Piotr to nie będzie z nim live nie było

Z tego co wiem program jest nagrywany wczesniej , więc to nie leci na żywo. Story może sobie teraz wstawiać tak o, każdy ma inne przepuszczenia i zdanie a więc ja myślę że to będzie Adrian🙌

- czytamy w komentarzach widzów.

Czy Adrian wróci do programu? Biorąc pod uwagę, że zorganizowano z nim pożegnalny live wydaje się to dość mało prawdopodobne. Ale nie zapominajmy, że mówimy o Love Island 9, a w tym programie obowiązuje zasada "spodziewaj się niespodziewanego"!