wyspa miłości

Love Island 9: Mateusz dołączył do programu. Ujawniamy jego sekrety!

2024-03-29 8:22

Na Love Island 9 w tym sezonie nie brakuje niespodzianek. Zresztą fani tego formatu wiedzą doskonale o tym, że na wyspie miłości najlepiej sprawdza się hasło "spodziewaj się niespodziewanego". O tym mógł przekonać się np. Adrian, który ponownie powitał Wiki. Jednak nie była ona jedyną niespodzianką. Na Love Island 9 wkroczył Mateusz!

Love Island 9: Mateusz pojawił się na wyspie miłości

Producenci programu Love Island 9 mocno dbają o to, żeby widzowie programu się nie nudzili. Co chwilę spotykają nas jakieś zaskoczenia, a dewiza "spodziewaj się niespodziewanego" sprawdza się w tej edycji, jak nigdy wcześniej. Albo następuje wielkie przeparowanie albo ktoś opuszcza program na własne życzenie albo np. straszy, że odejdzie (jak Dan jakiś czas temu), a finalnie nie odchodzi. Jednym słowem - sporo się dzieje. Do Love Island 9 co jakiś czas dołączają też nowi uczestnicy i wracają ci, którzy już grzali się w hiszpańskim słońcu wyspy miłości. Ostatnio wśród islanderów ponownie pojawiła się Patrycja (to za sprawą Dana) oraz Wiki. Jednak do wyspiątek dołączył też nowy uczestnik - Mateusz. Ten już od początku wzbudził duże emocje wśród widzów Love Island 9. Co o nie wiemy?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Mateusz Bębnowski - kim jest?

Mateusz po dołączeniu na Love Island 9 już na dzień dobry sporo namieszał w programie. Mocno zainteresowali się nim nie tylko islanderzy, ale i widzowie programu w Internecie. Co wiemy o nowym uczestniku randkowego reality show? Mateusz ma 31 lat i 183 cm wzrostu. Ma własną firmę budowlaną, a od 3 lat wiedzie życie singla, po tym jak rozstał się ze swoją drugą połówką. Jego życie zmieniło się po wypadku motocyklowym. To wtedy przewartościował wszystko i w inny sposób zaczął patrzeć na przyszłość. Ciepłe klimaty Mateuszowi są nieobce, bo od kilkunastu lat mieszka na Teneryfie, gdzie zamieszał po wyjeździe na wakacje. Nowy uczestnik Love Island 9 lubi komfortowy, luksusowy tryb życia. Uwielbia podróże. Ceni sobie niezależność. Jest tajemniczy, uwodzicielski, uroczy i spontaniczny. Lubi wyzwania. Wszystko stawia na jedną kartę. Często podejmuje ryzyko. Lubi dziewczyny o latynoskim typie urody, ale nie szuka kobiety, dla której będzie ojcem, a przyjacielem. Czy taką znajdzie w Love Island 9? To sprawdzajcie od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.