wyspa miłości

Love Island 9: zachowanie Jarka zaskoczyło wszystkich. Zawiódł Zuzę?

2024-04-11 16:12

To już ostatnie dni programu Love Island 9 w tym sezonie. Niebawem finał. Jednak emocje zamiast się powoli uspokajać, z odcinka na odcinek rosną jeszcze bardziej. W ostatnim epizodzie zachowanie Jarka mocno zaskoczyło widzów. Ci zastanawiają się, czy chłopak nie zawiódł Zuzy i o co tak naprawdę mu chodziło.

Love Island 9: Jarek zadziwił widzów

Chyba nie ma drugiego takiego programu w telewizji, który wzbudzałby tyle emocji co Love Island 9. To w tym randkowym reality show w każdym odcinku nie brakuje wrażeń, a cały sezon można porównać do roller coastera. Z dnia na dzień odkrywamy nowe sekrety uczestników, a w przypadku niektórych prawda wychodzi na jaw. Widzowie bardzo uważnie śledzą bowiem każdy odcinek Love Island 9 i wyciągają wnioski. Dla niektórych bohaterów są one pozytywne, inne wyspiątka są natomiast bardzo mocno krytykowane. Ostatnio na celowniku widzów są m.in. Dan i Mateusz, którzy są typowani przez fanów programu do opuszczenia wyspy. Do tej pory bardzo pozytywnie byli natomiast oceniani Jarek i Zuza. Jednak ostatni odcinek Love Island 9 wiele zmienił. Widzowie rozczarowali się zachowaniem Jarka.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Zuza powinna się obrazić na Jarka?

Jarek i Zuza w ostatnim odcinku programu Love Island 9 trafili do kryjówki. Biorąc pod uwagę, jak ogniste uczucie panuje w tej parze - wiele osób spodziewało się, że może być naprawdę gorąco. Jednak z marzeń widzów zostało niewiele. Wszystko dlatego, że choć sama Zuza przejawiała wobec Jarka mocne zainteresowanie i widać było, że miała ochotę na coś więcej, Jarek był nieco innego zdania. Z tego też powodu trochę oberwało mu się w komentarzach na profilu Love Island 9.

Jezu dożyliśmy momentu napalonej Zuzy! Jarek cudownie nie chciał przy kamerach

Jarek ewidentnie ma problem z sexem, niestety kobieta wyraźnie fala znać że chce a on ją odrzucił? Wydaje mi się że nie chodzi o kamery tylko o to że jest prawiczkiem

myślę, że chce zatrzymać tą chwilę dla siebie sam na sam z Zuzą ♡ to ma być dla nich wyjątkowe, brawo 👏 więc wymyślił że głowa i zmęczenie 😂😌🤗 jeszcze są na świecie mężczyźni romantyczni, którzy nie myślą tylko jedną częścią ciała ✨️

- napisali fani na profilu randkowego reality show.

Czy Jarek popełnił błąd odtrącając Zuzę? A może po prostu wstydził się kamer lub faktycznie chciał zostawić chwilę na bliskość tylko dla niego i Zuzy? To pozostawiamy Waszej ocenie. A nowe odcinki Love Island 9 można oglądać o 22:00 w TV4.